• Informacje na temat:

  baron afromental dziewczyna

Artykuły na temat: baron afromental dziewczyna
 • Skoda Auto Muzyka: Wybrańcy Tomsona i Barona

  Członkowie Afromental wybrali własną finałową piątkę utworów i wykonawców, którzy 28 września zaprezentują się na żywo w warszawskim Studiu LAS.

 • Julia Wieniawa i Baron pracują nad wspólnym przebojem. Co wiemy na jego temat?

  Zanim zdradzili, że są parą, Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron mówili o współpracy i realizowanym razem projekcie muzycznym. Nie była to tylko przykrywka intymnej relacji, którą na początku chcieli ukryć, ale zapowiedź działań, które rzeczywiście mają zamiar sfinalizować. Baron w jednym z wywiadów zapowiedział, że na efekt ich pracy naprawdę warto czekać.

 • Skoda Auto Muzyka: Wybrańcy Tomsona i Barona po przesłuchaniach

  ...28 września w Warszawie odbyły się pierwsze przesłuchania w ramach konkursu Skoda Auto Muzyka. W Studiu LAS wystąpiły zespoły wybrane przez Tomsona i Barona.

 • "The Voice": Baron z Tomsonem zgarniają perełki

  Bohaterowie trzeciego odcinka muzycznego show TVP2 mogli przebierać wśród jurorów, ale najlepsze głosy trafiły do drużyny Barona i Tomsona.

 • "The Voice of Poland": Dziewczyna zza kotary i pląsy trenerek (relacja)

  ..." wokalista TSA. Skutecznie - Łukasz poszedł do drużyny Piekarczyka. Przebój "Try" z repertuaru Pink wykonała Edyta Piskorz . Jako pierwsi obrócili się Tomson i Baron: "Głos masz mocny jak jasna cholera, świetnie się tego słucha" - mówili muzycy Afromental. 25-latkę chciał mieć w swojej drużynie także Marek Piekarczyk, jednak wokalistka wybrała Tomsona i Barona. Podczas piosenki "Twist In My...

 • Natalia Kukulska w "The Voice of Poland": Znamy nowy skład trenerów!

  To już potwierdzone! W siódmej edycji "The Voice of Poland" pojawi się Natalia Kukulska. Pozą nią zobaczymy dobrze już znanych trenerów: Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona oraz Marię Sadowską. Skład trenerski ujawniono w programie "Pytanie na Śniadanie".

 • Superduet robi karierę

  Każda kobieta potrzebuje mężczyzny, a najlepiej dwóch! To zasada, którą wyznają Baron i Tomson, jurorzy z "The Voice of Poland". I to działa! Przekonali do siebie niejedną uczestniczkę programu. Panów zresztą też. Bo oni po prostu coś w sobie mają.

 • Występy Alicji Szemplińskiej znów podbijają sieć. Internauci z całego świata są nią oczarowani

  .... Komplementy jednak nie pomogły, a 17-latka wybrała Tomsona i Barona . Z członkami Afromental Szemplińska bezproblemowo dotarła aż do finału programu. Szczególnie mocno w pamięć widzom zapadł jej występ(...) "Hit Hit Hurra" zachwyciła wykonaniem utworu Alessi Cary "Scars To Your Beautiful" ( posłuchaj! ). Trenerzy nie mogli przede wszystkim uwierzyć w to, ile lat ma dziewczyna. "Jesteś artystką...

 • "The Voice of Poland": Daria Reczek i Alicja Szemplińska zachwyciły. Kto przeszedł do nokautu?

  ...mnie wrażenie? No zrobiliście" - przyznał Baron. "Idę z Tadzikiem" - stwierdziła wprost Margaret, a Martynę Kowalik ukraść chcieli ukraść Kamil Bednarek i członkowie Afromental. Ostatecznie(...). W pierwszej bitwie wieczoru zobaczyliśmy dwie przedstawicielki drużyny Tomsona i Barona - Klaudię Kowalik i Magdalenę Panek .  Trenerzy wybrali dla dziewczyn piosenkę "What About Us" Pink ( sprawdź...

 • Marta Gałuszewska w "The Voice of Poland": Różowowłosa petarda

  W ubiegłą sobotę (2 września) rozpoczęła się kolejna edycja "The Voice of Poland" . Uczestników oceniają Andrzej Piaseczny , Maria Sadowska , Baron i Tomson z Afromental oraz debiutujący w tej(...) finału drugiej edycji telewizyjnej "Bitwy na głosy" . Różowowłosa dziewczyna w "The Voice of Poland" zaśpiewała znany z filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" przebój "I See Fire" Eda Sheerana...