• Informacje na temat:

  baron szwed

Artykuły na temat: baron szwed
 • Baron pokazał zdjęcia z młodości. "Dowód, że urodziłem się w dredach"

  Baron od niedawna znów jest na ustach wszystkich, a to za sprawą jego związku z Blanką Lipińską. Gitarzysta zespołu Afromental postanowił powspominać czasy, gdy nie był jeszcze znany.

 • "The Voice of Poland": Czy Baron zetnie swoje dredy? Bednarek mu zazdrości

  Aleksander Milwiw-Baron od lat nie zmienia wizerunku. Trener "The Voice of Poland" zdradził, kiedy pozbędzie się dredów, które są jego znakiem rozpoznawczym.

 • Sabaton: Nowy utwór "The Red Baron"

  Jeszcze przed premierą płyty "The Great War" Szwedzi z grupy Sabaton zaprezentowali tekstowe wideo do nagrania "The Red Baron".

 • Ukaże się pośmiertny album Aviciiego? Agentka DJ-a dementuje

  Diana Baron, jedna z przedstawicielek zmarłego DJ-a i producenta Aviciiego, zdementowała pogłoski o pracach nad pośmiertnym albumem Szweda.

 • Superduet robi karierę

  Każda kobieta potrzebuje mężczyzny, a najlepiej dwóch! To zasada, którą wyznają Baron i Tomson, jurorzy z "The Voice of Poland". I to działa! Przekonali do siebie niejedną uczestniczkę programu. Panów zresztą też. Bo oni po prostu coś w sobie mają.

 • Sabaton: Skupiliśmy się na pojedynczych bombardowaniach

  Główną gwiazdą drugiego dnia Mystic Festival 2019 w Krakowie (26 czerwca) będą niezwykle popularni nad Wisłą Szwedzi z grupy Sabaton. Na koncercie prawdopodobnie przedpremierowo pojawi się utwór z szykowanej na 19 lipca nowej płyty "The Great War".

 • Ona na pewno się nie nudzi!

  Kalendarz Aleksandry Szwed na najbliższe miesiące jest tak szczelnie wypełniony, że ona sama jest tym zaskoczona. Dwa spektakle, koncerty i gwóźdź programu: "Ekipa na swoim"! Czy przy tak napiętym grafiku aktorka znajdzie też czas na miłość?

 • "The Voice of Poland": Pierwszy odcinek na żywo za nami. Kto odpadł z programu?

  ...wykonała piosenkę "Słucham cię w radiu co tydzień". Realne zmagania rozpoczęła drużyna Tomsona i Barona . Jako pierwszy wystąpił Patryk Żywczyk , który wykonał utwór "Love Runs Out" OneRepublic(...) trochę iskry" - stwierdził Kamil Bednarek. Zachwyceni byli jednak Baron oraz Michał Szpak. "Jestem z ciebie naprawdę dumny" - mówił wokalista. Trzecim uczestnikiem był Bartosz Deryło , który przed...

 • Eurowizja: Jest finałowa "12"!

  ...finału następujące piosenki: 1. "All My Life" - Marco Bocchino & Ola Szwed (Polska) 2. "Amazing" - Kasia Skrzynecka (Polska) 3. "Dobry czas" - IRA (Polska) 4. "Everyday" - Dali (Polska(...) wyselekcjonował powyższe piosenki: Zuzanna Łapicka Olbrychska - przewodnicząca Komisji - Kierownik Redakcji Rozrywki TVP1 Paweł Sztompke - kierownik Redakcji Muzycznej Programu 1 P.R. S.A. Piotr Baron...

 • Sabaton: Zobacz teledysk "Bismarck"

  Do sieci trafił teledysk "Bismarck" szwedzkiej grupy Sabaton. Przypomnijmy, że zespół będzie jedną z gwiazd Mystic Festival w Krakowie.

Zdjęcia na temat: baron szwed
Dyskusje na temat: baron szwed