• Informacje na temat:

  baron z zespołu afromental

Artykuły na temat: baron z zespołu afromental
 • Baron pokazał zdjęcia z młodości. "Dowód, że urodziłem się w dredach"

  Baron od niedawna znów jest na ustach wszystkich, a to za sprawą jego związku z Blanką Lipińską. Gitarzysta zespołu Afromental postanowił powspominać czasy, gdy nie był jeszcze znany.

 • Tomson i Baron o nowej edycji "The Voice of Poland". Co się szykuje?

  ...12 września wystartuje 11. edycja "The Voice of Poland". Zaszły poważne zmiany w składzie jury. Tomson i Baron skomentowali pracę nowych trenerów.

 • Skoda Auto Muzyka: W Garażu z Afromental

  Zobacz, jak zaprezentowali się podopieczni Barona i Tomsona podczas przesłuchań w Garażu w ramach akcji Skoda Auto Muzyka.

 • Afromental spuszcza "bombę"

  ..."The B.O.M.B." to tytuł nadchodzącej, trzeciej płyty grupy Afromental. Nowy materiał formacji dowodzonej przez jurora "Must Be The Music. Tylko muzyka" - Wojtka "Łozo" Łozowskiego - ukaże się 15 listopada.

 • Baron: To pierwsza taka edycja "The Voice of Poland"

  Baron i Tomson z zespołu Afromental nie ukrywają, że bardzo zżyli się z programem "The Voice of Poland" i cieszy ich każda kolejna edycja. Ich zdaniem muzyczny talent show Dwójki cały czas zyskuje na atrakcyjności, dlatego nie ma mowy o żadnej nudzie czy powtarzalności. Jako trenerzy za każdym razem mają szansę poznawać innych uczestników, a wielu spośród nich zachwyca niebanalną barwą głosu...

 • Afromental: Nie chcemy udawać pajaców

  ..."Mieliśmy tzw. konia trojańskiego i ten plan się teraz zakończył" - Wojtek "Łozo" Łozowski ujawnia, że na początku działalności grupa Afromental "nagięła" się, by zaistnieć w świecie popkultury.

 • Baron zagra z Hansem Zimmerem

  Na dwóch (z trzech) polskich koncertów słynnego kompozytora muzyki filmowej Hansa Zimmera w Polsce gościnnie na gitarze zagra Aleksander Milwiw-Baron, muzyk zespołu Afromental.

 • Afromental w "Bitwie na głosy". Ale bez Łozo

  Członkowie zespołu Afromental - wokalista Tomson i gitarzysta Baron wezmą udział w trzeciej edycji show "Bitwa na głosy". Już w najbliższy poniedziałek (16 lipca) w Olsztynie gwiazdy będą szukać talentów do zespołu, z którym wystąpią w programie.

 • VERVA Street Racing w Krakowie: Afromental, Fisz Emade Tworzywo i Kraków Street Band

  Obijalski . "Let's enjoy ride" - czyli "cieszmy się przejażdżką". Ten cytat z utworu "F**k the World" pasuje do koncertu grupy Afromental , która w Krakowie wprowadziła fanów na wysokie obroty. Szczególnie ostatnia płyta "Mental House" (2014) to mieszanka żywiołowego hip hopu i rocka, przypominająca lata 90., gdy popularność zdobył nurt crossover. Stojący na czele zespołu wokalista Tomson...

 • Afromental: Nowa płyta na 10-lecie

  ..."Mental House" to tytuł czwartej płyty grupy Afromental (premiera 24 listopada). Tym wydawnictwem zespół chce świętować swoje 10-lecie.

Zdjęcia na temat: baron z zespołu afromental
Wideo na temat: baron z zespołu afromental
 • Baron pokazał brata

  Baron, juror "The Voice of Poland" i gitarzysta Afromental, pojawił się w studiu "Pytania na śniadanie" ze swoim bratem Adamem, muzykiem zespołu jazzowego Pink Freud. Ciekawostką jest fakt, że panowie są synami Piotra Barona, jednego z najlepszych saksofonistów w Polsce. Który przystojniejszy?