• Informacje na temat:

  bartek kasprzykowski dzieci

Artykuły na temat: bartek kasprzykowski dzieci
 • Wszyscy kochają... Kasprzykowskiego

  Jesienią piątki będą należały do... Romana. Od września rusza polska wersja popularnego sitcomu "Everybody Loves Raymond". W głównej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepszy Kasprzykowski

  W sobotę, 19 września, rywalizacja między uczestnikami show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była jak zwykle bardzo zacięta. W trzecim odcinku 4. edycji polsatowskiego programu najlepszy okazał się jednak Bartek Kasprzykowski, który wcielił się w króla soulu, Barry'ego White'a.

 • Boi się żony, matki i... dzieci

  Już od września będziemy mogli oglądać nowy serial "Wszyscy kochają Romana". Jest to rodzima wersja popularnej amerykańskiej produkcji "Everybody Loves Raymond". W tytułowej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski, znany z "Miłości nad rozlewiskiem", "Magdy M." i "Rancza".

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Nowy serial TVN: "Wszyscy kochają Romana"

  Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu TVN, polskiej wersji "Everybody Loves Raymond". W polskiej produkcji "Wszyscy kochają Romana" zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego, Anetę Todorczuk-Perchuć, Annę Seniuk, Joachima Lamżę i rapera Tede, jako brata tytułowego bohatera.

 • Zmiany w "Teraz albo nigdy!"

  Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) rozstała się z Robertem (Bartek Kasprzykowski), gdy okazało się, że ten jest bezpłodny i nawet nie chce słyszeć o adopcji. A dziecko to przecież największe marzenie Marty...

 • Hans Kloss na niby

  ..."Jako dziecko oglądałem Stawkę większą niż życie z zapartym tchem. Bawiłem się w Klossa na niby. Dziś mogę się w niego bawić na serio" - mówi Bartek Kasprzykowski, odtwórca głównej roli w jednej z najbardziej oczekiwanych telewizyjnych premier tego roku - serial u "Halo Hans".

 • Hans Klopss już w akcji!

  Padł już pierwszy klaps w serial u "Halo Hans!". Na planie pojawili się m.in.Cezary Żak, Piotr Pręgowski i Bartek Kasprzykowski, a my już wkrótce przekonamy się jaka będzie parodia "Stawki większej niż życie".

 • "Przyjaciółki": Będzie się działo!

  Wojtek (Lesław Żurek) wybierze się z Zuzą (Anita Sokołowska) na randkę. Patrycja (Joanna Liszowska) zajmie się przygotowaniami do ślubu. Anka (Magda Stużyńska) postanowi odświeżyć relacje ze swoim mężem Pawłem (Bartek Kasprzykowski), którego Inga (Małgorzata Socha) nakryje na zdradzie żony. Oto, co będzie się działo w 10. odcinku serialu "Przyjaciółki".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Bezkonkurencyjna Monika Dryl

  W drugim odcinku 4. edycji polsatowskiego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rywalizacja między uczestnikami show była zacięta. Podobała się Kasia Glinka, wrażenie zrobiła Monika Dryl, zachwycił Bartek Kasprzykowski. Ostatecznie w sobotę, 12 września, głosami jurorów i uczestników zwyciężyła Monika Dryl.

Zdjęcia na temat: bartek kasprzykowski dzieci
Wideo na temat: bartek kasprzykowski dzieci
 • "Przyjaciółki": Anka i Paweł ratują córkę z opresji

  - Brauer) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) wybierają się do klubu, gdzie wcześniej widziano Julkę (Nicole Bogdanowicz) ze starszym mężczyzną. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest zafascynowana nowym

 • "Przyjaciółki": Czy Zuza powie Markowi, że ma syna?

  Patrycja (Joanna Liszowska) chce mieć drugie dziecko. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) postanawia się rozwieść z Łukaszem (Mikołaj Krawczyk). Podczas nieobecności Hani (Pola Figurska) Inga (Małgorzata Socha) umawia się z Andrzejem (Adam Adamonis) u siebie w domu. Anka (Magdalena Stużynska – Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) kłócą się. Ona uważa, że Paweł powinien skorzystać z pomocy lekarza

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Czy Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) ponownie zostanie żoną Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Niepłodność, zerwanie i zwolnienie z pracy - jak Zuza (Anita Sokołowska) rozwiąże swoje problemy? Czy(...) Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych