• Informacje na temat:

  bartek kasprzykowski m jak milosc

Artykuły na temat: bartek kasprzykowski m jak milosc
 • Bartek Kasprzykowski w żałobie. Ta śmierć to ogromny cios

  Gdy Bartłomiej Kasprzykowski (42 l.) był mały, babcia zawsze stawała w jego obronie, a potem kibicowała mu jako aktorowi. Niestety, starsza pani odeszła. Pozostały ból i piękne wspomnienia.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • "Ranczo": Bartek Kasprzykowski będzie oceniał swoją ukochaną?

  Bartek Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z „Rancza”, ma twardy orzech do zgryzienia. Zastanawia się, czy przyjąć propozycję zastąpienia DJ Adamusa w jury show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którego nowej edycji o zwycięstwo ma walczyć... jego ukochana – Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z „M jak miłość”.

 • Kasprzykowski: Mam talent!

  "Nie będę udawał skromności - uważam, że mam talent, inaczej nie brnąłbym w ten zawód, ale potrzebne jest jeszcze szczęście" - wyznaje Bartek Kasprzykowski, bohater seriali "Nad rozlewiskiem", "Teraz albo nigdy" oraz "Ranczo".

 • "Druga szansa": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski chcą być rodzicami... pełnoetatowymi!

  Tamara Arciuch, czyli Kinga Kryńska z "Drugiej szansy", która niespełna dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Również jej mąż, Bartłomiej Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z "Rancza", chce jak najwięcej czasu spędzać z malutką córeczką i uczestniczyć w opiece nad nią - jak mówi - w pełnym wymiarze...

 • Kasprzykowski jak z filmów Allena

  Już w styczniu na ekrany trafi nowa komedia kryminalno-miłosna Sławomira Kryńskiego ("To nie tak jak myślisz, kotku" i "Pokaż kotku, co masz w środku") - "Podejrzani zakochani".

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski przeżywają małżeński kryzys?!

  Jak donosi jeden z tabloidów, nad związkiem Tamary Arciuch (40 l.) i Bartka Kasprzykowskiego (38 l.) zebrały się czarne chmury!

 • W męskim towarzystwie

  Marcin Perchuć w "Barwach szczęścia" i Piotr Grabowski w "M jak miłość". Do tego rzadko widywani ostatnio na ekranie Bartek Kasprzykowski w "Hotelu 52" i Krzysztof Pieczyński w serialu "Komisarz Alex"! To istny nalot prawdziwych facetów na popularne seriale.

 • "M jak miłość": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są dla siebie stworzeni!

  Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość" i ksiądz Robert z "Rancza", którzy od 7 lat są szczęśliwą parą, twierdzą zgodnie, że są do siebie bardzo podobni. - Mamy wiele wspólnych cech - mówią.

 • Romans na planie serialu

  Tamara Arciuch idzie trudną drogą do szczęścia. Dla nowej miłości zrezygnowała z małżeństwa i spokoju. Czy los się do niej wreszcie uśmiechnie?

Zdjęcia na temat: bartek kasprzykowski m jak milosc
Wideo na temat: bartek kasprzykowski m jak milosc
 • "Przyjaciółki": Dramat Patrycji

  Patrycja (Joanna Liszowska) nie jest w stanie spojrzeć Wiktorowi (Paweł Deląg) w oczy po tym, jak ją uderzył. Inga (Małgorzata Socha)wraca do banku, a Robert (Krzysztof Wieszczek) z entuzjazmem rezygnuje z pracy i zajmuje się Marysią (Agata Paprzycka).. Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) przytłoczona sytuacją z Julką (Nicole Bogdanowicz) i sprzedanym domem szuka pomocy u męża, a Paweł (Bartek

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  i planuje wynajem mieszkania w Warszawie. A Inga skrycie liczy, że ponownie poprosi ją o rękę. Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) ponownie zaufała Pawłowi (Bartek Kasprzykowski) i miłość między byłymi(...) poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek?W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.