• Informacje na temat:

  bartek kasprzykowski role

Artykuły na temat: bartek kasprzykowski role
 • Kasprzykowski: Mam talent!

  ..."Nie będę udawał skromności - uważam, że mam talent, inaczej nie brnąłbym w ten zawód, ale potrzebne jest jeszcze szczęście" - wyznaje Bartek Kasprzykowski, bohater seriali "Nad rozlewiskiem", "Teraz albo nigdy" oraz "Ranczo".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kacper Kuszewski za Bartka Kasprzykowskiego?

  Potwierdziły się publikowane wcześniej przez nas informacje, że wiosną 2018 r. w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kacper Kuszewski za Bartka Kasprzykowskiego?

  Potwierdziły się publikowane wcześniej przez nas informacje, że wiosną 2018 r. w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy Bartka Kasprzykowskiego.

 • Kasprzykowski: Przegrałem...

  ...- Nie ma co ukrywać, przegrałem ten pojedynek - powiedział po finale "Tańca z gwiazdami" Bartek Kasprzykowski. Aktor musiał uznać wyższość Doroty Gardias.

 • Wszyscy kochają... Kasprzykowskiego

  Jesienią piątki będą należały do... Romana. Od września rusza polska wersja popularnego sitcomu "Everybody Loves Raymond". W głównej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski.

 • Kasprzykowski stracił pracę

  Stacja TVN zrezygnowała z kontynuowania prac nad nowym seriale m "Cierniste wiatry miłości", ponieważ "testerom" tytuł się nie spodobał. Główną rolę mieli zagrać Bartek Kasprzykowski oraz Magdalena Stużyńska.

 • Kasprzykowski jak z filmów Allena

  ...realizmu, ale szczerze mówiąc, akcja równie dobrze mogłaby się rozgrywać w Londynie, Paryżu czy Tokio - mówi Kryński. Główną rolę męską gra Bartek Kasprzykowski (m.in. seriale "Magda M.", "Halo, Hans(...) nie są jego najmocniejszą stroną... Jak deklaruje Kasprzykowski: - Jeżeli mój bohater skojarzy się widzom z postaciami z Woody'ego Allena, to tym lepiej dla Alberta! A reżyser podsumowuje: - Dobra...

 • Glinka, Kasprzykowski i Dryl w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"

  Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Glinka i Monika Dryl będą uczestnikami kolejnej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Kochanie na kredyt": Kasprzykowski w peruce i na szpilkach

  W sztuce autorstwa Marcina Szczygielskiego grają: Tamara Arciuch, Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek oraz Piotr Zelt. Motywem przewodnim spektaklu są różne rodzaje współczesnych(...). Dziewczyna jest uzależniona od zakupów i tonie w długach, w dodatku porzucił ją chłopak Paweł (Bartek Kasprzykowski). - Anna, która straciła pracę i ukochanego, ubzdurała sobie, że jedynym sposobem, aby...

 • Powraca w podwójnej roli

  ...- potwierdzał artysta. Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną(...)- Po pierwsze, gram biednego polskiego aktora, który zostaje zaangażowany przez producenta, granego przez Bartka Kasprzykowskiego, do dziwnego zadania - tłumaczył aktor. - A druga rola to rosyjski...

Zdjęcia na temat: bartek kasprzykowski role
Wideo na temat: bartek kasprzykowski role
 • "Ranczo": Na plebanii panuje miłość

  Bartek Kasprzykowski opowiedział nam kulisach 10. serii "Rancza", pracy na planie i roli młodego biskupa.

 • "Teraz albo nigdy!" - zwiastun serialu

  Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego.

 • "Przyjaciółki": Zwiastun 6. odcinka

  Michałowi, że nic nie powie Patrycji (Joanna Liszowska). Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) nadal nie wychodzi z roli „ekskluzywnej pani domu”, co wyraźnie przestaje się podobać Pawłowi (Bartek Kasprzykowski). Organizuje wystawną kolację i zaprasza przyjaciółki wraz z partnerami. Spotkanie udaje się doskonale, dziewczyny poznają Roberta (Krzysztof Wieszczek) i Janka (Marek Bukowski. Po kolacji Inga

Dyskusje na temat: bartek kasprzykowski role
 • Re: "Grzeszni i bogaci": Największa żenada TVN?

  . Główne role w serialu kreowali Magdalena Stużyńska i Rafał Rutkowski (obydwie - podwójne!). W produkcji nie brakowało też znanych i lubianych gwiazd, jak: Bartek Kasprzykowski, Hanna Śleszyńska czy Marcin Dorociński. Za kamerą stanął aktor Maciej Kowalewski ,znani i lubiani, gwiazdy, a kto ich w Polsce zna ??? pierwszy raz słyszę te nazwiska ....