• Informacje na temat:

  bartek kasprzykowski z serialu ranczo

Artykuły na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo
 • "Ranczo": Bartek Kasprzykowski będzie oceniał swoją ukochaną?

  Bartek Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z „Rancza”, ma twardy orzech do zgryzienia. Zastanawia się, czy przyjąć propozycję zastąpienia DJ Adamusa w jury show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którego nowej edycji o zwycięstwo ma walczyć... jego ukochana – Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z „M jak miłość”.

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

 • 10 lat serialu "Ranczo"

  W tym roku TVP obchodzi dwa ważne jubileusze. Pierwszym jest dziesięciolecie uwielbianego przez widzów serialu "Ranczo", a drugim - pięciolecie kanału TVP Seriale.

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

 • "Druga szansa": Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski chcą być rodzicami... pełnoetatowymi!

  Tamara Arciuch, czyli Kinga Kryńska z "Drugiej szansy", która niespełna dwa miesiące temu po raz trzeci została mamą, nie zamierza zbyt szybko wracać do pracy. Również jej mąż, Bartłomiej Kasprzykowski, czyli ksiądz Robert z "Rancza", chce jak najwięcej czasu spędzać z malutką córeczką i uczestniczyć w opiece nad nią - jak mówi - w pełnym wymiarze...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • "Ranczo": To już 10 lat!

  ...stopnia tak, gdyż oba zawody wynikają zazwyczaj z powołania - dodał żartobliwie Bartek Kasprzykowski. Co dalej? Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na kolejny sezon. Czego możemy się(...)Popularny kanał filmowy ma już pięć lat, a serial wszech czasów gości na ekranach naszych telewizorów... dziesiąty rok! W gmachu przy Woronicza TVP Seriale oraz "Ranczo" wg scenariusza Roberta...

 • Kasprzykowski: Mam talent!

  "Nie będę udawał skromności - uważam, że mam talent, inaczej nie brnąłbym w ten zawód, ale potrzebne jest jeszcze szczęście" - wyznaje Bartek Kasprzykowski, bohater seriali "Nad rozlewiskiem", "Teraz albo nigdy" oraz "Ranczo".

 • Bohaterowie serialu "Ranczo" w... powieści

  Wielbiciele telewizyjnego serialu "Ranczo" w oczekiwaniu na jego 8. serię będą mogli spotkać się z ulubionymi bohaterami... na kartach książki. Do księgarń trafiła napisana przez scenarzystów "Rancza" jego powieściowa wersja.

 • "Ranczo": Powrót na plan

  Scenami na dwóch ławeczkach przed wilkowyjskim sklepem "U Krysi", rozpoczęły się 21 maja w Jeruzalu zdjęcia do ósmego sezonu "Rancza".

Zdjęcia na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo
Dyskusje na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo