• Informacje na temat:

  bartek kasprzykowski z serialu ranczo

Artykuły na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo
 • Kasprzykowski: Mam talent!

  ..."Nie będę udawał skromności - uważam, że mam talent, inaczej nie brnąłbym w ten zawód, ale potrzebne jest jeszcze szczęście" - wyznaje Bartek Kasprzykowski, bohater seriali "Nad rozlewiskiem", "Teraz albo nigdy" oraz "Ranczo".

 • Bohaterowie "Rancza" w powieści

  Wielbiciele telewizyjnego serialu "Ranczo" w oczekiwaniu na jego 8. serię będą mogli spotkać się z ulubionymi bohaterami... na kartach książki. Do księgarń trafiła napisana przez scenarzystów "Rancza" jego powieściowa wersja.

 • "Ranczo": Powrót na plan

  Komarnicka jako Monika oraz Bartek Kasprzykowski w roli wikarego Roberta. 7. sezon "Rancza" okazał się wiosną jedną z najpopularniejszych propozycji w telewizji. Średnia oglądalność wyniosła 6,2 mln(...)Nowe problemy, atrakcyjne i bardzo śmieszne wątki, a także - spektakularne powroty znanych bohaterów - to, między innymi, zobaczą widzowie w nowej odsłonie ukochanego serialu. Tę serię reżyseruje...

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  ...przerwy w zdjęciach. - Co tym razem czeka Pietrka? - kolejny fan serialu uśmiecha się do Piotra Pręgowskiego, kiedy ten zmierza do garderoby. Od dwóch tygodni rynek w Jeruzalu, gdzie trwają zdjęcia do(...) bezkompromisowej dziennikarki Oli (Lidia Sadowa). Drugi Kozioł, nominowany na biskupa, będzie musiał się uporać z nierzadko bolesnymi uwagami Michałowej (Marta Lipińska), proboszcza Roberta (Bartek...

 • Glinka, Kasprzykowski i Dryl w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"

  Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Glinka i Monika Dryl będą uczestnikami kolejnej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Ranczo": Będą romanse i skandale

  ...pozostała bez zmian, a do serialu powrócili Emilia Komarnicka (w roli Moniki) i Bartek Kasprzykowski (wikary Robert). W nową postać Leśnika wcielił się Dobromir Dymecki. Warto jeszcze dodać kilka(...)Ekipie "Rancza" wakacje minęły pracowicie. Od 21 maja aktorzy praktycznie nie schodzili z planu. Ostatni klaps ósmego sezonu serialu padł w połowie września, a nowe odcinki zobaczymy wiosną 2014 roku...

 • "Ranczo" wraca do telewizji

  Już 9 marca fani serial u "Ranczo" będą mogli znów cieszyć się nowymi potyczkami na linii wójt-pleban. Trzecia seria popularnej historii zawita na antenę TVP.

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  ...pierwsze, Michałowa będzie miała twardy orzech do zgryzienia jako gospodyni, zarówno biskupa, jak i proboszcza, którego gra Bartek Kasprzykowski. Mało tego! Klaudia Kozioł zamieszka z Fabianem Dudą bez(...), co doprowadzi go do szału. Wojna na całej linii! - emocjonuje się aktor. W serialu nie zabraknie nowych postaci. W rolę bezkompromisowej dziennikarki Oli wcieli się Lidia Sadowa. Szefa kawiarni...

 • Nowy polski serial z gwiazdami

  W poniedziałek, 9 maja, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do nowego serialu komediowego "Wszyscy kochają Romana". Na ekranie zobaczymy m.in. Bartka Kasprzykowskiego ("Ranczo"), Anetę Todorczuk-Perchuć ("Samo życie") oraz Annę Seniuk ("Czterdziestolatek").

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

Zdjęcia na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo
Dyskusje na temat: bartek kasprzykowski z serialu ranczo