• Informacje na temat:

  bartek świderski m jak miłość

Artykuły na temat: bartek świderski m jak miłość
 • Świderski: Talent od "Magdy M."

  Mało kto wie, że aktor Bartek Świderski, znany z roli geja w serial u "Magda M.", jest także muzykiem. We wrześniu ukaże się jego płyta zatytułowana po prostu "Świderski".

 • Świderski: Talent od "Magdy M."

  Mało kto wie, że aktor Bartek Świderski, znany z roli geja w serial u "Magda M.", jest także muzykiem. We wrześniu ukaże się jego płyta zatytułowana po prostu "Świderski".

 • Ostatnie odcinki "Tylko miłość"

  Drugi sezon serial u "Tylko miłość" zbliża się do końca. Czy Rafał Rozner (Bartek Świderski) ocali swoją dobrą reputację i oczyści się z zarzutów.

 • "M jak miłość": Seks na zgodę?

  ...pierwszej rozprawy rozwodowej. Okaże się, że na zachowanie Aśki wpłynął Jan (Bartek Świderski), który uświadomił kochance, że jeśli sąd orzeknie winę Pawła, ona dostanie połowę mieszkania. - Joasiu, nie(...) jak na swoje doświadczenie życiowe - zapowiadała Ostałowska. Zaczęła flirtować z przystojnym prawnikiem, Wiktorem (Piotr Grabowski), który się do niej intensywnie zalecał. Tymczasem już w pierwszym...

 • Polacy uwielbiają seriale , a telewizyjne stacje uwielbiają je kręcić... Szykuje się nowa produkcja Polsatu, która klimatem ma przypominać "Magdę M.". W "Tylko miłość" zobaczymy m.in. Małgorzatę Kożuchowską.

 • Liszowska w serialu "Tylko miłość"

  Gwiazda i zwyciężczyni ostatniej edycji programu "jak Oni śpiewają" - Joanna Liszowska - dołączyła do ekipy serial u "Tylko miłość". Aktorka wcieli się w postać Pauliny, przyjaciółki Rafała Roznera (Bartek Świderski) ze studenckich czasów. Czy będzie kolejną alternatywą dla samotnego, szukającego miłości wdowca?

 • "M jak miłość": Oświadczy w dniu rozwodu

  Wydawało się, że Paweł (Rafał Mroczek) straci wszystko: żonę, dobre imię i połowę mieszkania. Ale kiedy podczas rozprawy w sądzie na świadka zostanie wezwany Jan (Bartek Świderski), sytuacja(...) ginie. Złamałaś mi serce, a teraz ja złamałem twoje... Zupełnie inaczej będzie wyglądało popołudnie rozwiedzionego właśnie Pawła. Odwiedzi go Madzia (Anna Mucha), wielka miłość sprzed lat, która wróci do...

 • Gościnnie w "Tylko miłość"

  Nowa postać w "Tylko miłość". W serial u gościnnie pojawił się Jacek Kopczyński, partner Patrycji Markowskiej. Wcielił się w rolę menadżera, który nawiązuje współpracę z Sylwią Stern (Urszula Grabowska). Piosenkarka już wkrótce zapragnie wrócić na scenę i nagrać kolejną płytę.

 • Jak ona zaśpiewa?

  Niedawno na rynku ukazała się autorska płyta Bartka Świderskiego, bohatera serial u "Tylko miłość", teraz nad głosem i repertuarem pracuje gwiazda "Samego życia", Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7": To najlepsza szkoła i przygoda życia

  Jako dzieci robili mikrofony ze szczotki do włosów i przed lustrem wcielali się w idoli. Teraz Joanna Jabłczyńska, Jakub Świderski oraz Krzysztof Kwiatkowski spełniają swoje marzenia w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zdjęcia na temat: bartek świderski m jak miłość