• Informacje na temat:

  bartek wróblewski kto to

Artykuły na temat: bartek wróblewski kto to
 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: Czeka ich poważny sprawdzian

  Przez kilka ostatnich lat życie Małgorzaty Kożuchowskiej (48 l.) było idealnie poukładane. Aktorka tak ustawiała sobie zawodowe zobowiązania, by mieć jak najwięcej czasu dla rodziny. Bo ona jest dla niej wartością nadrzędną. Ale teraz misternie budowana układanka może runąć...

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: przed nimi 8. rocznica ślubu!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) pokochała tajemniczego wielbiciela, który przysyłał kwiaty po każdym jej spektaklu. Teraz Bartek Wróblewski (39 l.) jest jej mężem i bardzo się kochają. Wspólnie wychowują synka. W sierpniu będą świętować 8. rocznicę ślubu.

 • Kto został Parą Roku?

  W przeddzień walentynek odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Srebrne Jabłka miesięcznika "PANI". Tradycyjnie, przez cały rok 2011 na łamach tego magazynu prezentowane były wyjątkowe historie miłosne znanych par, a czytelniczki miesięcznika już po raz 20 głosowały na trzy z dwunastu par, które zasługują na największy podziw.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej mąż ogłaszają radosną nowinę! W końcu się udało

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) i jej mąż Bartek Wróblewski (44 l.) są rodzicami pięcioletniego Jana. Od początku zależało im na tym, by wychować pociechę zgodnie z wyznawanymi przez nich zasadami. Wygląda na to, że udało im się to osiągnąć. Oboje nie kryją wzruszenia.

 • TVP: Wróci Lis, zwolnią Kraśkę?

  Co przyniesie kolejna personalna karuzela w Telewizji Publicznej? Czy z "Wiadomości" mogą zniknąć znane i lubiane twarze?

 • Siedem lat szczęścia!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", właśnie rozpoczyna siódmy rok życia u boku Bartka Wróblewskiego, mężczyzny, na którego - jak sama mówi - bardzo długo czekała. Aktorka śmieje się, że ma za sobą pierwszych siedem lat wielkiego szczęścia.

 • "Urodzony do prezesowania"

  albumu "Essende Mylffon". Z okazji premiery płyty Artur Wróblewski rozmawiał z Tede o jego ambicjach, prezesowaniu w labelu Wielkie Joł, życiu po trzydziestce, niesławnym beefie z Płomieniem 81

 • Małgorzata Kożuchowska wciąż nie może pogodzić się z jego śmiercią! Przykre

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Piotra Pawlukiewicza. Był to znany i szanowany ksiądz, który udzielił aktorce ślubu. Mało kto wie, że Piotr i Małgorzata bardzo się lubili. Ksiądz wiele razy doradzał gwieździe, gdy ta znajdowała się na życiowych zakrętach.

 • "Zespół ma przyszłość"

  .", ukazała się jesienią 2004 r., a w nagraniach wziął udział Jan Pluta, oryginalny perkusista Kombi. Z tej okazji Grzegorz Skawiński opowiedział Arturowi Wróblewskiemu m.in. kulisach powstania nowej