• Informacje na temat:

  bartek wroblewski urodził sie

Artykuły na temat: bartek wroblewski urodził sie
 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: przed nimi 8. rocznica ślubu!

  Małgorzata Kożuchowska (45 l.) pokochała tajemniczego wielbiciela, który przysyłał kwiaty po każdym jej spektaklu. Teraz Bartek Wróblewski (39 l.) jest jej mężem i bardzo się kochają. Wspólnie wychowują synka. W sierpniu będą świętować 8. rocznicę ślubu.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Aktorka poinformowała właśnie na swoim Facebooku, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Małgorzata i mąż Bartek Wróblewski powitali na świecie syna! Poród odbył się w jednej z prywatnych(...)-biznesie, choć sama zainteresowana nigdy tej radosnej informacji nie potwierdziła. Aż do teraz... Gratulujemy!

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła syna!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", została mamą! Aktorka urodziła dzisiaj zdrowego chłopca.

 • Małgorzata Kożuchowska: mąż wysłał aktorkę do Paryża, by się wyspała

  ...udziela się charytatywnie. Choć w opiece nad Jasiem "pomaga" jej mąż Bartek Wróblewski (39 l.) i mama, aktorka często jest przemęczona. Czas na to, by uczyć się roli i zadbać o urodę ma dopiero, gdy(...)- Nie jestem pierwszą matką, która urodziła i musi pracować - tłumaczyła aktorka w niedawnym wywiadzie dla "Twojego Stylu", dodając, że "po całym dniu pracy zasypia na stojąco". - Robię to, co kocham...

 • Małgorzata Kożuchowska może liczyć na wsparcie męża. Chętnie zajmuje się małym Jasiem!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) i Bartek Wróblewski (38 l.) nie posiadali się z radości, gdy na świecie pojawił się ich syn. Teraz dzielą się opieką nad nim. Aktorka wie, że w każdej sytuacji może liczyć na męża. Znajomy pary zdradził, jak ten radzi sobie z małym Jasiem.

 • Małgorzata Kożuchowska leczyła się z niepłodności?

  Małgorzata Kożuchowska (42 l.) jesienią urodzi swoje pierwsze dziecko. To duży sukces. Jeden z magazynów podaje, że aktorka całymi latami leczyła się z niepłodności.

 • Małgorzata Kożuchowska: Dziecko w drodze, koniec z pracą?

  Pierwsza pociecha aktorki urodzi się jesienią – tuż po 6. rocznicy jej ślubu z Bartłomiejem Wróblewskim.

 • Kożuchowska rozważa in vitro?

  O tym, że Małgosia Kożuchowska i Bartek Wróblewski starają się o dziecko, wiadomo od dawna. Co aktorka sądzi na temat sztucznego zapłodnienia?