• Informacje na temat:

  bartek wrona

Artykuły na temat: bartek wrona
 • Bartek Wrona: Jak wygląda teraz idol z lat 90.? Czym się zajmuje?

  Bartek Wrona (33 l.) był jednym z członków niezmiernie popularnego w latach 90. zespołu Just 5. Wzdychały do niego niemal wszystkie nastolatki. Po rozpadzie grupy piosenkarz próbował solowej kariery, jednak powoli znikał ze świata show-biznesu. Teraz Bartek Wrona jest instruktorem zumby i wraz ze swoją żoną uczy innych tańczyć. Bardzo się zmienił?

 • Bartek Wrona "Jesteś wolna": Wokalista rusza w "Rejs"

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Jesteś wolna" Bartka Wrony.

 • Powrót Julii

  ...i Wrona proszą Bartka o pożyczkę, którą dostają. W zamian namawiają Romana na trenowanie Bartka fitnesowo, ten chce jak najkorzystniej wyglądać, kiedy wróci Julia. Kapuleckim wpadają w ręce podręczniki(...) okolicznościowe. Bartek znosi do klitki Romana swój sprzęt treningowy, chce mieć coacha cały czas pod ręką. Roman idzie do jacuzzi. Nagle przez okno wchodzi Julia z plecakiem. Bartek oszołomiony widokiem...

 • Zaskakujący Bartek Wrona

  Pamiętany z boysbandu Just 5 wokalista Bartek Wrona powraca z nowym, zaskakującym albumem. Wydawnictwo zapowiada singel "Niewidzialni".

 • Uchodźca

  Bartek zniechęca Romana do Julii, ciągnąc swoją intrygę. Roman próbuje przekonać do siebie rodziców dziewczyny. Julia zwierza się matce z tajemniczego...

 • Hiszpański Bartek Wrona

  Blisko cztery lata po wydaniu debiutanckiej solowej płyty na scenę powraca Bartek Wrona, który popularność zdobył jako wokalista boysbandu Just 5. Jego druga produkcja nosi tytuł "Jedna na milion", a tytułowy utwór już stał się przebojem dyskotek. "Jedna na milion" do sklepów trafi w poniedziałek, 23 maja, a u nas możecie posłuchać utworu "Maria", w którym Bartek śpiewa po hiszpańsku!

 • Podgląd

  Intryga miłosna staje się coraz bardziej zagmatwana. Bartek wywiódł w pole Romana, wysyłając Julii jego zdjęcie jako swoje. Awaria prądu uniemożliwia odkrycie...

 • Niecodzienny Bartek Wrona

  Tylko w INTERIA.PL możecie już oglądać nowy teledysk pamiętanego z boysbandu Just 5 wokalisty Bartka Wrony.

 • Dramat piosenkarza

  Bartek Wrona (26 l.), wokalista dawnego Just 5, przeżył niedawno tragedię. Jego żona poroniła w 5 miesiącu ciąży.

 • Bartek Wrona podbije Amerykę?

  Jak się okazuje, to nie Mandaryna, która niedawno gościła za Oceanem, a Bartek Wrona ma szansę zawojować amerykański rynek muzyczny. 23-letni wokalista wzbudził zainteresowanie stacji radio wych w Stanach Zjednoczonych przebojem zaśpiewanym w języku hiszpańskim!

Zdjęcia na temat: bartek wrona
Wideo na temat: bartek wrona
 • Pamiętacie go? Bartek Wrona wraca do show-biznesu

  Znany z zespołu Just 5 i piosenki "Kolorowe sny" Bartek Wrona nagrał teledysk do nowego utworu "Tańcz i zapomnij". Jak się prezentuje i brzmi po latach. Zobaczcie...

 • Moja krew

  Igor (Eryk Lubos), bokser, podczas jednej z walk zostaje poważnie ranny i musi zrezygnować z kariery. Po kolejnych, nieudanych związkach z kobietami zaczyna myśleć o tym, żeby zostawić po sobie "coś" - dziecko. Do tego właśnie potrzebna jest mu przypadkowo poznana na bazarze Wietnamka (Luu De Ly), która zgadza się urodzić mu dziecko w zamian za polskie obywatelstwo. To trudne na początku spotkanie ludzi odmiennych kultur zmieni wszystko w życiu bohaterów?

 • Jak się zmienił Bartek Wrona - idol z lat 90.?

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że Bartek Wrona (33 l.) został instruktorem zumby? W rozmowie z Mateuszem Hładki z "Dzień Dobry TVN" muzyk zdradził, czy tęskni za dawną popularnością. "Wtedy nie mogłem przejść spokojnie ulicą i nie tęsknię za tym" - wyjaśnił. Czy już na zawsze porzucił karierę muzyczną? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.