• Informacje na temat:

  bartek wrona z rodziną

Artykuły na temat: bartek wrona z rodziną
 • Powrót Julii

  ...i Wrona proszą Bartka o pożyczkę, którą dostają. W zamian namawiają Romana na trenowanie Bartka fitnesowo, ten chce jak najkorzystniej wyglądać, kiedy wróci Julia. Kapuleckim wpadają w ręce podręczniki(...) okolicznościowe. Bartek znosi do klitki Romana swój sprzęt treningowy, chce mieć coacha cały czas pod ręką. Roman idzie do jacuzzi. Nagle przez okno wchodzi Julia z plecakiem. Bartek oszołomiony widokiem...

 • Osobista płyta Bartka Wrony

  - To była wspaniała przygoda - tak czasy popularnego w latach 90. boysbandu Just 5 wspomina Bartek Wrona. Wokalista przypomina się czwartym solowym albumem "Póki jeszcze mamy siebie".

 • Kontrakt

  ...), Tadeusz Chudecki (Paweł/Gaweł Nowopolski), Marek Probosz (Alex Montecki), Marek Frąckowiak (Kapulheim), Ewa Mosakowska (Julia), Krzysztof Plewako _ Szczerbiński (Bartek), Marek Bukowski (Andrzej Montecki), Anna Samusionek (Bożena Kapulecka), Piotr Szwedes (Bożydar Kapulecki), Sebastian Konrad (Wrona), Michał Filipiak (Mirosław), Maciej Bożek (Bogusław), Mateusz Bożek (Leopold), Bruno Tomczyk (Iwo)

 • Młodzi filmowcy debiutują

  W Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy rozpoczęła się produkcja trzech półgodzinnych filmów fabularnych w ramach programu "30 minut". Reżyserują je filmowcy u progu swojej kariery zawodowej: Bartek Konopka, Dariusz Glazer i Dorota Lamparska, a występują m.in. Borys Szyc, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Grażyna Barszczewska i Jacek Braciak.

 • Służebność przechodu

  ...jest przerażona przyspieszonym dojrzewaniem Julii, Wiktoria odwrotnie, chce potajemnie pomóc Julii w spełnieniu miłości do Romka. Bartek nie ustaje we wzajemnym obrzydzaniu Romanowi Julii i na odwrót. Bartek podczas treningu dowiaduje się od Romana, że ten zakochał się w Julii. Na tę wiadomość mdleje. Pogotowie zabiera Bartka przez okno, które wciąż jest jedynym dostępnym wyjściem z graciarni...

 • Złote Lwy dla "Różyczki"!

  "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego zdobyła Złote Lwy na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na uroczystej gali, która odbyła się w sobotę, 29 maja, nagrodzono również m.in. grającą w tym filmie główną rolę Magdalenę Boczarską.

 • Serialowy przewodnik

  ...jej nie zechce. Róża zapewnia ją, że jeszcze znajdzie tego odpowiedniego... Kaja przejmuje spadek. Przeprasza Piotra za swoje zachowanie. "Życie nad rozlewiskiem" (12) Wrona wraz z mężem(...) ogłoszenie z apelem o pomoc dla niej. Wściekły z powodu zamieszczonego w gazecie anonsu Tracz odwiedza redakcję. (1783) Bartek i Kasia zbliżają się do siebie, działając wspólnie na rzecz Anny...

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  ...bestselerze "Domem nad rozlewiskiem". Która produkcja okaże się najlepsza? Bartek Wrona śpiewa temat muzyczny serialu: Powalczyć z propozycjami TVP może serial "39 i pół". Ma na to tym...

 • Rockowe kolędowanie z Jarym

  Wypatrując pierwszej gwiazdki przed Wigilią na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać bluesowej wersji kolędy "Oj, Maluśki" w wykonaniu Krzysztofa "Jary" Jaryczewskiego, pierwszego legendarnego wokalisty Oddziału Zamkniętego. Nagranie pochodzi z charytatywnej płyty "Wigilijna nadzieja". - Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok obchodził będę w gronie rodziny, z dziećmi. Pewnie wraz z nimi śpiewać będę kolędy - mówi nam "Jary".