• Informacje na temat:

  bartłomiej aktor

Artykuły na temat: bartłomiej aktor
 • Bartłomiej Topa o prywatności w związku

  Bartłomiej Topa nie bałby się pokazać swojego telefonu ukochanej, ale nie wyobraża sobie czytania wiadomości, które ona dostaje. Co w przypadku wątpliwości? Szczera konfrontacja.

 • "Noamia": Bartłomiej Topa w nadmorskiej Warszawie

  Krótkometrażowy film fabularny "Noamia" Antonio Galdameza z mistrzowską kreacją Bartłomieja Topy dostał się do Konkursu Polskiego 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Film powstał w działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka, a producentem wykonawczym filmu jest 34film! Pokaz w konkursie 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego jest premierą światową filmu.

 • Bartłomiej Topa: Specyficzna wibracja między aktorami

  Świetny aktor i wrażliwy człowiek, jego nazwisko kojarzy się z dobrym kinem. Bartłomiej Topa opowiedział m.in. o metodach pracy, nielegalnym interesie i seksie na ekranie.

 • Bartłomiej Topa: Tysiąc metrów pod ziemią

  W "Żelaznym moście" Bartłomiej Topa wciela się w górnika, którego porywy serca prowadzą do poważnych dylematów moralnych. Podczas zdjęć do filmu aktor miał okazję poznać od kulis kopalnie "Wujek" i "Makoszowy".

 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Bartłomiej Topa: Niedoszły weterynarz

  Bartłomiej Topa to niedoszły weterynarz. Aktor uczęszczał - jak mówi, "z przekory" - do technikum weterynaryjnego w Nowym Targu. Jednak po zdaniu matury nie zdecydował się na studia w tym kierunku.

 • Bartłomiej Topa: Nauczyciel w pułapce namiętności

  Dyrektor prestiżowego płockiego liceum, który zaczyna romans ze swoją uczennicą. Oto postać Bartka Gajewskiego, którego w serialu "Pod powierzchnią" gra Bartłomiej Topa.

 • Bartłomiej Nowosielski: 140-kilogramowy "Motylek"

  Pracowity, uśmiechnięty, przyjaźnie nastawiony do ludzi. Gra m.in. w dwóch serialach, a gdy schodzi z planu, jedzie do Łodzi. – Tu czeka rodzina, a słowo „tata!” zawsze mnie stawia na nogi – mówi aktor.

 • Z kim przyjaźni się Bartłomiej Topa?

  W nowej komedii "Po prostu przyjaźń" Bartłomiej Topa gra dobrego druha bohaterki, w którą wciela się Magdalena Różczka. Odnosząc się do tematyki filmu, zapytaliśmy aktora, co sądzi o istocie przyjaźni.

 • Bartłomiej Kasprzykowski pisze scenariusz serialu telewizyjnego

  Bartłomiej Kasprzykowski wkrótce rozpocznie próby do premierowego spektaklu, w którym zagra wraz z Tamarą Arciuch. Będzie to opowieść o rozwiedzionych małżonkach, którzy nie mogą bez siebie żyć. Aktor pracuje również nad scenariuszem serialu - ma już wizję całości formatu, na razie jednak kończy pracę nad pierwszym odcinkiem.

Zdjęcia na temat: bartłomiej aktor
Wideo na temat: bartłomiej aktor
 • "Pod powierzchnią": Bartłomiej Topa o Bartku Gajewskim

  Bartłomiej Topa opowiada o swoim bohaterze, jego motywacjach i wspaniałej atmosferze oraz współpracy na planie. Aktor staje też w obronie Bartka Gajewskiego. Dlaczego? Przekonacie się oglądając serial.

 • Bartłomiej Topa o filmie "Sługi boże"

  Już jesienią do kin trafi film w reżyserii Mariusza Gawrysia "Sługi boże". Zobaczymy w nim m.in. Bartłomieja Topę i Małgorzatę Foremniak. Aktor, którego spotkaliśmy we Wrocławiu – Europejskiej Stolicy Kultury, opowiedział o pracy na planie filmu. Bartłomiej Topa zdradził także, w jakich innych projektach wystąpi.

 • Gdynia: Czego brakuje aktorom w polskim kinie?

  W Gdyni trwa Festiwal Filmowy. Marcin Sawicki z "Dzień Dobry TVN" miał okazję zapytać aktorów, czy brakuje im jakichś filmów na tym wydarzeniu. - Mnie zawsze brakowało dobrych filmów komediowych - powiedział aktor Wiktor Zborowski. - Myślę o kinie kostiumowym. Kiedyś takie filmy powstawały, dzisiaj już nie - mówi Magdalena Cielecka. Co w filmach lubi Bartłomiej Topa? - Lubię bardzo emocje w kinie

Dyskusje na temat: bartłomiej aktor