• Informacje na temat:

  bartłomiej mąż kożuchowskiej

Artykuły na temat: bartłomiej mąż kożuchowskiej
 • Co robi mąż Małgorzaty Kożuchowskiej?

  Bartłomiej Wróblewski (40 l.), mąż Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.), już dawno pożegnał się z dziennikarstwem. Ma swoją firmę, która ochrania… m.in. osiedle, na którym mieszka on i jego rodzina.

 • Kryzys w związku Kożuchowskiej?

  Jedna z najbardziej zapracowanych aktorek przechodzi małżeński kryzys? Gra w serialach, teatrze, bywa na bankietach. Gdzie czas na życie?

 • Zaskakujące wieści o Kożuchowskiej i mężu!

  Jak donosi tygodnik "Świat i Ludzie", Małgorzata Kożuchowska (47 l.) niebawem będzie świętować ważną rocznicę. Organizacją hucznej imprezy nie zajmuje się jednak mąż, a... Tomek Karolak!

 • Kożuchowska utrzymuje męża

  Na brak propozycji ról Małgorzata Kożuchowska nie narzeka. Na szczęście! Bo musi troszczyć się nie tylko o siebie, ale i o męża, który pracuje, ale... nie zarabia.

 • Małgorzata Kożuchowska: "Dobra zmiana" w rodzinie aktorki

  Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej (47 l.) nie pracuje już w Radiu Maryja. Rodzice aktorki zdecydowali się na rewolucję i przenieśli z Torunia do Warszawy. Powód?

 • Dojrzałe mamy

  Dziecko po czterdziestce? Dziś nikogo to nie szokuje. Późne macierzyństwo staje się wręcz modne. Wystarczy spojrzeć na gwiazdy show-biznesu. Kolejne, spełnione już zawodowo kobiety zachodzą w ciążę. I nie da się ukryć, że ten stan im służy!

 • Małgorzata Kożuchowska: Mąż nie pozwala nam na ciche dni!

  Aktorka w wywiadzie dla „Urody życia” przyznała, że w trakcie dekady spędzonej z Bartłomiejem Wróblewskim, zdarzały im się lepsze i gorsze chwile, ale jej mąż nigdy nie dopuszcza do tego, by coś poróżniło ich na dłużej.  "Nawet jeśli pojawia się taki moment, kiedy nasze zdania są odmienne i nagle zapada cisza, to on zawsze potrafi to przerwać i powiedzieć: Dobra, chodź na kolację" – mówi...

 • Małgorzata Kożuchowska ogłasza wspaniałą wieść. Ona i Bartłomiej Wróblewski mają co świętować

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) od dziesięciu lat jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego (38 l.), ale dopiero teraz wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące rodzącego się między nimi uczucia. Przyszły mąż długo musiał ją zdobywać. Oprócz tego okazuje się, że małżonkowie w tym roku mają co świętować, o czym poinformowała... sama aktorka.

 • Marcin Tyszka ujawnia, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska. Zaskoczenie?

  Przyjaciel, którego aktorka zna od 20 lat, wykazał się wyjątkowym brakiem taktu. Marcin Tyszka (41 l.) ujawnił prawdziwą twarz Małgorzaty Kożuchowskiej (46 l.). Jaka aktorka jest prywatnie?

 • Małgorzata Kożuchowska: Będzie jeszcze więcej aktorki w TVP!

  ...dużo, jesteśmy wielozadaniowe. To, co trzyma mnie w pionie, to właśnie rodzina - mówiła niedawno w wywiadzie. Mimo to mogą na tym ucierpieć jej najbliżsi, czyli mąż Bartłomiej Wróblewski (39) i synek(...) z życia syna - mówi "Rewii" znajoma Kożuchowskiej. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach: