• Informacje na temat:

  bartłomiej świderski

Artykuły na temat: bartłomiej świderski
 • Bartłomiej Świderski: Znany za sprawą seriali

  Bartłomiej Świderski kończy w czwartek, 7 marca, 40 lat. Przez ostatnie miesiące aktor prawie nie schodzi z planu znanych seriali. Można go było oglądać m.in. w takich produkcjach, jak: "Samo życie", "Tylko miłość", "Hotel 52", "Prawo Agaty".

 • Bartłomiej Topa: Specyficzna wibracja między aktorami

  Świetny aktor i wrażliwy człowiek, jego nazwisko kojarzy się z dobrym kinem. Bartłomiej Topa opowiedział m.in. o metodach pracy, nielegalnym interesie i seksie na ekranie.

 • "Prawo Agaty": Wygraj nagrody w konkursie!

  Masz pomysł, w jaki sposób grana przez Agnieszkę Dygant tytułowa bohaterka serialu "Prawo Agaty"Agata mogłaby się zemścić na Hubercie (Bartłomiej Świderski)?

 • Gwiazda "Magdy M." nagrywa płytę

  Bartłomiej Świderski, któremu popularność wśród szerszej widowni przyniosła rola geja Sebastiana Lewickiego w serialu "Magda M.", rozpoczął prace nad swoją debiutancką płytą, która będzie zawierać popowy repertuar.

 • Gwiazda "Magdy M." nagrywa płytę

  Bartłomiej Świderski, któremu popularność wśród szerszej widowni przyniosła rola geja Sebastiana Lewickiego w serialu "Magda M.", rozpoczął prace nad swoją debiutancką płytą, która będzie zawierać popowy repertuar.

 • Jest serialowym amantem

  Bartłomiej Świderski znany jest widzom z takich seriali , jak: "Samo życie", "Magda M." i "Tylko miłość". Obecnie możemy go oglądać także w "Apetycie na życie", gdzie wciela się w Davida, który może sporo namieszać w życiu pozostałych bohaterów.

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W piątej serii "Prawa Agaty" romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto w nowej edycji?

  Znamy już wszystkie nazwiska bohaterów siódmej edycji programu. Jak w muzycznych metamorfozach sprawdzą się Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Kwiatkowski, Monika Borzym, Paweł Jasionowski, Sławomir Zapała, Katarzyna Popowska, Zofia Nowakowska i Jakub Świderski?

 • "Druga szansa": Zdjęcia do drugiego sezonu

  ...​W środę, 15 czerwca, padnie pierwszy klaps na planie drugiego sezonu popularnego serialu "Druga szansa". W roli głównej ponownie zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, a u jej boku pojawi się Bartłomiej Topa.

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

Zdjęcia na temat: bartłomiej świderski
Wideo na temat: bartłomiej świderski
 • "Druga szansa": Bartłomiej Świderski o wątku Marcina i Moniki

  Bartłomiej Świderski zdradza, co czeka Marcina Kryńskiego w 2. sezonie "Drugiej szansy". Czy Marcin naprawi relacje z synem? Co z wątkiem Marcina i Moniki?

 • "Druga szansa": To zderzenie światów

  - To co przydarzyło się głównej bohaterce to punkt zwrotny w jej życiu, to przewartościowuje jej życie - mówi Bartłomiej Świderski, serialowy Marcin.

 • "Druga szansa": Jak potoczą się losy Marcina i Moniki?

  - W związku z nieporozumieniami mającymi miejsca troszeczkę ta relacja między nimi się psuje. Pojawia się nowa osoba w życiu Moniki, no i Marcin, jak to Marcin, znowu ma problem, jak z tego wszystkiego wybrnąć - mówi Bartłomiej Świderski. Jak potoczą się losy bohatera w kolejnym sezonie? Przekonamy się już jesienią. Najnowszy sezon "Drugiej szansy" startuje 5 września.

Dyskusje na temat: bartłomiej świderski