• Informacje na temat:

  bartłomiej topa 2012

Artykuły na temat: bartłomiej topa 2012
 • Dżentelmeni mówią "Stop bosym stopom"!

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", Łukasz Garlicki, czyli Xavery Lubiniecki z "Plebanii", i Bartłomiej Topa, czyli Janek Zaborowski ze "Szpilek na Giewoncie", wzięli udział w projekcie "Stop bosym stopom".

 • "Drogówka": Powtórka z "Wesela"

  Niby to samo. Nie powinniśmy być zaskoczeni. Jest wódka, są bluzgi, mamy też człowieka w całej swej podłej małości. Kto chce powtórki z "Wesela", będzie miał powtórkę z "Wesela". Nowy film Wojtka Smarzowskiego "Drogówka" nie przestaje jednak zdumiewać. I trzyma w napięciu do ostatniej minuty seansu.

 • Gwiazdy wystartują w triathlonie

  Marcin Dorocińki, Magdalena Boczarska, Paulina Sykut i Maciej Dowbor wezmą udział w triathlonie, który odbędzie się w lipcu 2012 roku w Suszu na Warmii i Mazurach. Gwiazdy już trenują przed letnim startem.

 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  Spot "Mafia dla psa" zrealizowany dla Fundacji Przytul Psa, film przygotowany na potrzeby kampanii "Kup Indeks" Stowarzyszenia Wiosna i akcja pod hasłem "Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi" Fundacji Rak'n'Roll zostały uznane za najlepsze kampanie 2012 r.

 • Początek roku należy do "Drogówki"

  Najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka" podczas pierwszych trzech dni projekcji obejrzało ponad 170 tys. widzów. To najlepszy wynik spośród tegorocznych polskich produkcji. Obraz o policjantach wyprzedził inne styczniowe hity - "Bejbi blues" i "Sępa".

 • Spełnione marzenie Pazury

  Kultowa komedia Olafa Lubaszenki - "Sztos", po latach doczekała się swojej kontynuacji. W sequelu filmu zagrali m.in.: Cezary Pazura, Borys Szyc i Bogusław Linda.

 • Stuhr i Peszek to Gwarancje Kultury

  W kwietniu TVP Kultura przyzna Gwarancje Kultury 2013, doroczne nagrody dla najbardziej wyrazistych osobowości artystycznych ubiegłego sezonu. W środę, 20 marca, ogłoszono tegoroczną listę nominowanych. Wśród nich znaleźli się m.in. Maria Peszek i Maciej Stuhr.

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  "Jesteś bogiem", "Obława" i "Pokłosie" będą walczyły o Orła w kategorii "najlepszy film". W czwartek, 7 lutego, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi.

 • Na co iść do kina w 2013 roku?

  Nowy Spielberg i nowy Tarantino. Film o schwytaniu Osamy Bin Ladena, biografie prezydenta Lincolna i reżysera Hitchcocka. Do tego produkcja o cygańskiej poetce, polskim nobliście i komedia od Machulskiego. Sprawdźcie, jakie filmy pojawią się w kinach w 2013 roku.

 • Orły: "Obława" najlepszym filmem

  "Obława" w reż. Marcina Krzyształowicza zdobyła filmowego Orła 2013 jako najlepszy polski film. Roman Polański, jako twórca "Rzezi", został uhonorowany w kategorii najlepszy reżyser. Gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek w Warszawie.

Dyskusje na temat: bartłomiej topa 2012
 • Re: "Aż po sufit": Z wizytą na planie serialu

  Szkoda, że takich aktorów jak Cezary Pazura, Radosław Pazura, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Bartłomiej Topa, Jerzy Stuhr, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Marian Dziędziel i inni już(...) w filmie z 2012 roku, ale "Demony wojny" to jeszcze było to dobre kino, gdzie widz wybaczał nawet zestrzelenie helikoptera fajerwerką.