• Informacje na temat:

  bartłomiej topa zachowanie

Artykuły na temat: bartłomiej topa zachowanie
 • Bartłomiej Topa: Specyficzna wibracja między aktorami

  Świetny aktor i wrażliwy człowiek, jego nazwisko kojarzy się z dobrym kinem. Bartłomiej Topa opowiedział m.in. o metodach pracy, nielegalnym interesie i seksie na ekranie.

 • "Sługi boże": Zbrodnia i tajemnica

  ..."Sługi boże", kryminał z Bartłomiejem Topą jako nieustępliwym komisarzem Warskim, wejdzie do kin już 16 września. W śledztwie w sprawie tajemniczych śmierci kobiet doświadczonemu policjantowi pomagać będzie młoda analityczka - w tej roli Julia Kijowska. Na ekranie zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Henryka Talara, Adama Woronowicza oraz Krzysztofa Stelmaszyka.

 • Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Na 12 października zaplanowano premierę nowej polskiej produkcji HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach odbędzie się. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.

 • "Sługi boże": Gdzie czai się zło?

  Już 16 września do kin wejdą "Sługi boże" - kryminał Mariusza Gawrysia z Bartłomiejem Topą, Julią Kijowską i Małgorzatą Foremniak w rolach głównych. Premiera obrazu odbędzie się tuż przed jego pokazami na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie wraz z piętnastoma innymi produkcjami będzie walczył o Złote Lwy w ramach konkursu głównego.

 • Niepełnosprawność jest w umysłach

  ...- Ten film jest prostym przekazem o sile woli, o przekraczaniu granic pomimo piętrzących się ludzkich dramatów - mówi Bartłomiej Topa, który w obrazie "Mój biegun" wcielił się w postać ojca Jana Meli (Maciej Musiał).

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • Gdynia 2019: Debiutanci

  ...filmu w środowisku górników, niezwykle rzadko obecnym w polskiej kinematografii. Głównymi bohaterami jej filmu są sztygar Kacper (Bartłomiej Topa), jego najlepszy przyjaciel przodkowy Oskar (Łukasz(...), zmyślnego polityka czy poczciwego alkoholika, a ich zachowanie wymyka się coraz bardziej spod kontroli. To zresztą najlepsze momenty filmu Kruhlika, który potrafi zbudować napięcie i utrzymać uwagę widza...

 • Jak aktorzy pomagają innym?

  ...się stworzyć swoim podopiecznym namiastkę domu - nie ukrywa wzruszenia Agnieszka Sienkiewicz. W szczytnym celu Bartłomiej Topa , którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Mój biegun", zaangażowany jest w działalność Fundacji "Synapsis", która wspiera cierpiących na autyzm. Gwiazdor wziął udział w filmie pokazującym zachowanie dotkniętych chorobą, ich sposób postrzegania świata oraz to, jak...

 • Nadzwyczajna obsada "Pana T."

  ..., Sławomir Orzechowski, Tomasz Sapryk, Bartłomiej Topa, Zdzisław Wardejn, Marta Wierzbicka, Wojciech Wysocki, Michał Urbaniak, Lesław Żurek i filmowi trzej filozofowie: Kazimierz Kutz, Leszek Balcerowicz...

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w sierpniu

  ...niepodległej, wolnej, otwartej, czerpiącej siłę z różnorodności" - padło z ust twórców, wśród których znaleźli się wybitni aktorzy, m.in. Bartłomiej Topa, Magdalena Cielecka, Jacek Poniedziałek i Maja(...), rozpoczęły promowanie akcji na własnych profilach w mediach społecznościowych. Artyści tacy, jak Magdalena Cielecka, Agata Buzek, Bartłomiej Topa i Krystyna Janda udostępnili zdjęcia, na których...