• Informacje na temat:

  bartłomieja topę

Artykuły na temat: bartłomieja topę
 • "Noamia": Bartłomiej Topa w nadmorskiej Warszawie

  Krótkometrażowy film fabularny "Noamia" Antonio Galdameza z mistrzowską kreacją Bartłomieja Topy dostał się do Konkursu Polskiego 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Film powstał w działającym przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studiu Munka, a producentem wykonawczym filmu jest 34film! Pokaz w konkursie 60. Krakowskiego Festiwalu Filmowego jest premierą światową filmu.

 • Bartłomiej Topa: Wrażliwy facet z pistoletem

  Tajemnicze morderstwa kobiet we Wrocławiu, służby specjalne, Bank Watykański... W kryminale "Sługi boże" komisarz Warski, kreowany przez Bartłomieja Topę, ma do rozwikłania nie lada zagadkę. Topa z miejsca zachwycił się tą historią.

 • "Sługi boże": Bartłomiej Topa na tropie zbrodni

  Kryminał "Sługi boże" wejdzie do kin już 16 września. Nieoczywista fabuła, mroczna tajemnica oraz mocne kreacje wybitnych polskich aktorów dają nadzieję na kino gatunkowe na wysokim poziomie. Na ekranie, w głównych rolach, zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowską oraz Małgorzatę Foremniak. Towarzyszyć im będą m.in. Henryk Talar, Adam Woronowicz oraz Krzysztof Stelmaszyk. Prezentujemy pierwszy...

 • Bartłomiej Topa: Facet z innego świata

  Czy grany przez Bartłomieja Topę Jan wypełni w sercu Carmen, głównej bohaterki serialu "Krew z krwi", pustkę po zamordowanym mężu? To właśnie z nim - człowiekiem zupełnie niepowiązanym ze światem przestępczym - wdowa będzie próbowała ułożyć sobie życie na nowo.

 • Małgorzata Foremniak i Bartłomiej Topa o filmie "Sługi boże"

  ...sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna... Film w reżyserii Mariusza Gawrysia "Sługi Boże" trafi do kin we wrześniu. Bartłomieja Topę i Małgorzatę...

 • "Ultraviolet": Nowy serial AXN w reżyserii Jana Komasy i Sławomira Fabickiego

  Telewizja AXN rozpoczyna zdjęcia do nowej lokalnej produkcji "Ultraviolet" w reżyserii Jana Komasy ("Miasto 44", "Sala samobójców") i Sławomira Fabickiego ("Miłość", "Zbrodnia 2"). W głównych rolach zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Agatę Kuleszę i Bartłomieja Topę.

 • Topa? Groźny glina

  Bartłomieja Topę od września będzie można oglądać w nowym serialu TVN-u "Układ warszawski".

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • Oporny Żurek? Ale układ!

  Tej jesieni niedzielne wieczory będą pod znakiem kryminału. Na ekranach telewizorów, zaraz po "Tańcu z gwiazdami", zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Olgę Bołądź, Bartłomieja Topę i Jana Englerta. Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"...

 • "Sługi boże": Foremniak w odważnych scenach erotycznych

  ...współscenarzystą obrazu. W głównych rolach zobaczymy Bartłomieja Topę, Julię Kijowska i Małgorzatę Foremniak.

Zdjęcia na temat: bartłomieja topę
Wideo na temat: bartłomieja topę
 • "Ultraviolet": Co zainteresowało w scenariuszu Bartłomieja Topę?

  Bartłomiej Topa opowiedzia nam, jak gra się w amerykańskiej produkcji realizowanej na polskiej ziemi. Zdradził też, czym "Ultraviolet" przyciągnie przed ekrany.

 • Bartłomiej Topa o filmie "Sługi boże"

  Już jesienią do kin trafi film w reżyserii Mariusza Gawrysia "Sługi boże". Zobaczymy w nim m.in. Bartłomieja Topę i Małgorzatę Foremniak. Aktor, którego spotkaliśmy we Wrocławiu – Europejskiej Stolicy Kultury, opowiedział o pracy na planie filmu. Bartłomiej Topa zdradził także, w jakich innych projektach wystąpi.

 • Małgorzata Foremniak o filmie "Sługi boże"

  Już jesienią do kin trafi film w reżyserii Mariusza Gawrysia "Sługi boże". Zobaczymy w nim m.in. Bartłomieja Topę i Małgorzatę Foremniak. Aktorka, którą spotkaliśmy we Wrocławiu – Europejskiej Stolicy Kultury, opowiedziała o pracy na planie filmu. Aktorka opisała m.in. trudną scenę, którą musiała odegrać w wannie pełnej zimnej wody.

Dyskusje na temat: bartłomieja topę