• Informacje na temat:

  bartoszem głogowskim

Artykuły na temat: bartoszem głogowskim
 • "Manifest siły i gloryfikacja zła"

  Z głogowską grupą Thunderbolt nie ma żartów. Ich radykalny przekaz nie od dziś jest cierniem w oku, jak określają to muzycy, "poprawnie politycznego gminu". To jednak nie do stróżów moralności adresowana jest ich twórczość, a do fanów ekstremalnego black metalu, którzy cenią sobie najwyższe standardy jakości, tak pod względem wykonawstwa i brzmienia, jak i paraliżującej mrokiem atmosfery. I to właśnie złowieszczy klimat ich czwartej płyty "Apocalyptic Doom" - wydanej w lutym 2007 roku -...

 • Dominika Kluźniak znalazła miłość

  Jeszcze podczas studiów w szkole teatralnej wiedziała, że związek dwojga aktorów to "relacja wysokiego ryzyka". A najtrudniej bywa wtedy, gdy to ona robi karierę, a on gra zaledwie epizody. Na tak wielką próbę los wystawił małżeństwo Dominiki Kluźniak (33 l.) z Bartoszem Głogowskim (34 l.). To była szalona, studencka miłość. Myśleli, że są dla siebie stworzeni, a po studiach aktorskich razem...

 • Dominika Kluźniak w ciąży. Co z serialem?

  ...w ciąży. Trzy lata temu przeżyła burzliwe rozstanie z mężem Bartoszem Głogowskim, do którego doszło po 12 latach związku. - Któregoś dnia mój partner powiedział: "Zakochałem się". Zawalił mi się...

 • Weronika Książkiewicz, która popularność zyskała dzięki roli Jagi Sarneckiej w "Prawie miasta" wystąpi teraz w serial u "Warto kochać".

 • Nowy serial w TVP

  "Warto kochać" to nowy serial , który od 1 października w każdą sobotę i niedzielę będzie emitowany na antenie TVP1. Film to pełna zawirowań historia miłosna, rozgrywająca się na tle zmian zachodzących we współczesnej Polsce. Bohaterami opowieści są mieszkańcy małego miasteczka.

 • Gdynia: Nagrody Telewizji Polskiej

  Filmy "Parę osób, mały czas" i "Piekło, niebo", które brały udział w konkursie głównym zakończonego w sobotę, 17 września, 30. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni, dostały nagrody przyznane przez producenta tych obrazów - Telewizję Polską.

 • "Konrad": Realizacja zakończona

  Autor nagrodzonej na Rzymskim Festiwalu Filmów Niezależnych animowanej "Apokalipsy" Zbigniew Maciej Dowgiałło zakończył zdjęcia do średniometrażowego filmu "Konrad" z Agatą Buzek w roli głównej. Głównym producentem obrazu jest firma Dowgiałły Dow Film Production. Realizację współfinansowały także Agencja Produkcji Filmowej i Wytwórnia Filmowa "Czołówka".

 • "Hotel 52" znów przyjmuje gości

  Po rocznej przerwie "Hotel 52" ponownie otworzy swoje podwoje i będzie przyjmował gości. Przed nami: miłosne sentymenty, gorące romanse, personalne przepychanki, a nawet ciemne interesy!

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

Zdjęcia na temat: bartoszem głogowskim