• Informacje na temat:

  barwy szczęścia co będzie

Artykuły na temat: barwy szczęścia co będzie
 • Popek zagra w serialu "Barwy Szczęścia". Wystąpi też w dwóch innych produkcjach

  W rozmowie z "Tele Magazynem" Popek przyznał, że przyjął propozycję zagrania w serialu "Barwy Szczęścia". Ponadto będzie można go zobaczyć również w dwóch wysokobudżetowych produkcjach. Raper zdradził też, co z jego rolą w serialu "W rytmie serca".

 • "Barwy szczęścia": Jubileusz

  Ekipa "Barw szczęścia" ma powód do dumy i radości. W Wilanowie nakręcono jubileuszowy, 1000. odcinek bijącego rekordy popularności serialu TVP 2. Widzowie zobaczą go jesienią br.

 • "Barwy szczęścia": Podstęp

  .... - Moja znajoma szuka dziewczyny, która w programie sportowym będzie ćwiczyła aerobik. Koniecznie pójdź na casting! - doda. Najpierw usłyszy zdecydowane: "Nie". Po długim rozstaniu dziewczyna chce(...) do samodzielnych decyzji. A kilka godzin później Ksawery usłyszy, jak Kasia przez telefon ustala godzinę castingu. Będzie zły, że nie porozmawiała wcześniej z nim. Nie chce czekać na ukochaną w pustym...

 • "Barwy szczęścia": Komplikacje

  ...(Paweł Ławrynowicz) połączy bohaterkę miłość do koni. Tomek zaprosi Magdę na wyprawę do stadniny, w której często bywa. Wspólna przejażdżka będzie bardzo udana. Ale czy bohater nie ma ukrytych...

 • "Barwy szczęścia": Rozwód?

  Zdrada, rozgoryczenie, niechęć i świadomość przegranej. To wszystko w dzisiejszym odcinku serialu "Barwy szczęścia" .

 • "Barwy szczęścia": Ukrywana ciąża

  Justyna, którą gra w serialu "Barwy szczęścia", zajdzie w ciążę z Dawidem (Bartosz Waga), ale ostatecznie postanowi ratować małżeństwo z Norbertem. Tylko czy nie będzie na to za późno?

 • "Barwy szczęścia": Kłopotliwa ciąża

  Grzelaków, którzy sądzili, że skoro Adam (Bartosz Porczyk) jest w Irlandii, to nie będzie z nim kłopotów, czeka niespodzianka. A my w marcowych odcinkach poznamy nową bohaterkę serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Złe wieści

  Już w piątek, 12 października, po raz 800. spotkamy się z bohaterami serialu "Barwy szczęścia". Odcinek zapoczątkuje spore zmiany w życiu Marty (Katarzyna Zielińska) i Sary (Dominika Kimaty).

 • "Barwy szczęścia": Małżeński kryzys

  Małżeństwo jej bohaterki w serialu "Barwy szczęścia" przeżywa kryzys. Prywatnie obce są jej takie problemy. Wraz z mężem mieszka w wymarzonym domu w Krakowie, a każdą wolną chwilę spędzają w... ogródku.

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

Zdjęcia na temat: barwy szczęścia co będzie
Wideo na temat: barwy szczęścia co będzie
 • "Barwy szczęścia": Będzie krew, będą emocje!

  Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia"? Zobaczcie!

 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1890-1894.

  W premierowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" pojawią się nowi bohaterowie, w których wcielą się Dariusz Kordek i Mateusz Banasiuk. Hubert (Marek Molak) w premierowych odcinkach odzyska przytomność, ale po odmrożeniu będzie mu grozić amputacja palców. Przy Pyrce będzie czuwać w szpitalu cała rodzina. Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zostanie za to w domu i sylwestrowy wieczór spędzi... z Marzeną

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1728.

  Władek zostaje wypisany ze szpitala i razem z Darkiem muszą zdecydować, gdzie zamieszkać: czy u Cieślaków, czy u Józka. Górkowie szykują się do wyprowadzki, ale Stefanowi trudno jest pogodzić się ze sprzedażą domu i przenosinami do bloku. Portal o fitnessie jest gotowy. Marek i Łukasz są przekonani, że będzie hitem Internetu. Z kolei Kasia ma tremę przed pierwszymi zajęciami online. Modest

Dyskusje na temat: barwy szczęścia co będzie