• Informacje na temat:

  barwy szczęścia co dalej

Artykuły na temat: barwy szczęścia co dalej
 • "Barwy szczęścia": Ukrywana ciąża

  Justyna, którą gra w serialu "Barwy szczęścia", zajdzie w ciążę z Dawidem (Bartosz Waga), ale ostatecznie postanowi ratować małżeństwo z Norbertem. Tylko czy nie będzie na to za późno?

 • "Barwy szczęścia": Śmierć Górki

  ...i krzyczy, że nie oddycha. Niestety, w tej chwili nie ma już żadnych szans na ratunek. Jak żyć dalej? Śmierć Jadzi to szok dla Kasi i Stefana. Każde z nich reaguje jednak inaczej. Stefan jest jak...

 • "Barwy szczęścia": Wojna o dziecko

  Gdy rodzice się rozwodzą, najbardziej cierpi dziecko. Jaki los czeka małą Ewę Walawską z "Barw szczęścia"?

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Siedem lat emisji i wierność milionów widzów to sukces całej ekipy "Barw szczęścia". Scenarzyści wielkie uczucia wplatają w codzienność, jak w prawdziwym życiu. A aktorzy sprawiają, że chcemy śledzić losy ich bohaterów.

 • Bożena Stachura: Lubię być tu i teraz

  Choć najbardziej znana jest z serialu "Barwy szczęścia", można ją teraz zobaczyć na kinowym ekranie. Bożena Stachura zbiera świetne opinie za zagranie jednej z głównych ról w filmie Janusza Kondratiuka "Jak pies z kotem".

 • "The Voice Of Poland": Awansowała, bo gra w serialu?

  Awans do półfinału "The Voice Of Poland" znanej z serialu "Barwy szczęścia" Olgi Jankowskiej wywołał gorącą dyskusję internautów. Dlaczego?

 • Ada Fijał: Prawie wróżka

  W związku z załamaniem nerwowym Igi, którą Ada Fijał gra w serialu "Barwy szczęścia", miała maraton trudnych scen. Po nieudanej próbie samobójczej jej bohaterka będzie walczyła o odzyskanie dziecka, ale dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Miłosz znajdzie się w niebezpieczeństwie!

 • Marzena Trybała: Nic nie muszę, jest pięknie

  Krakowianka, która kocha Warszawę. Znakomita aktorka, piękna, odważna kobieta. Lubi ludzi, dba o zwierzęta, wie, jak ważne jest to, by pomagać innym. Stworzyła wieloletni związek z mężem Janem. Znamy ją z seriali "Barwy szczęścia" i "Pensjonat pod Różą". Marzena Trybała opowiada o życiowych wyborach, o tym, co ją cieszy i dlaczego stara się niczego nie żałować.

 • Marieta Żukowska: Jej życiem rządzą emocje

  ...ją świata i bywa wręcz nadwrażliwa. Pamiętamy ją z ról w takich filmach, jak "Nieruchomy poruszyciel" czy "Nigdy nie mów nigdy", często możemy ją również oglądać w serialach, na przykład "Barwy szczęścia", "Uwikłani", "Na dobre i na złe", "M jak miłość".

 • Nie lubię słowa "kariera"

  Wszyscy znamy ją z występów w serialu "Barwy szczęścia" oraz telewizyjnego programu 'Kocham Cię, Polsko!", jednak Katarzyna Zielińska zaczynała swą karierę od fascynacji piosenką. O swym "krakowskim tacie" - klezmerze Leopoldzie Kozłowskim, przyjaźniach w show-biznesie oraz najbliższych planach kinowych (zobaczymy ją na dużym ekranie w 9. miesiącu ciąży!) opowiedziała w rozmowie z serwisem...

Zdjęcia na temat: barwy szczęścia co dalej
Wideo na temat: barwy szczęścia co dalej
 • "Barwy szczęścia": Stracone zaufanie

  Scena z 1679. odcinka. Jak dalej potoczą się losy bohaterów "Barw szczęścia"? Alicja mści się na Łukaszu i opowiada o ich rzekomym romansie w mediach. A Sadowski musi się w końcu wytłumaczyć przed Kasią!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1610.

  Grażyna i Małgorzata zgodnie otaczają troską przebywającego w szpitalu ukochanego, czym wprawiają Tolka w osłupienie. Na prośbę Koszyka Stefan przeprowadza prywatne śledztwo. Bożena źle się czuje, a lekarz stwierdza zbyt wolne tętno u jej nienarodzonego dziecka. Podczas kolejnego spotkania z Angelą Kajtek próbuje posunąć się krok dalej niż tylko pocałunki. Napotyka na opór dziewczyny, która

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1847.

  też Wolana, młodego narkomana, któremu postanawia pomóc W związku z wywiadem Umińskiej z Krzepińskim policja robi nalot na Internetową Agencję Informacyjną, ale szef IAI zleca dziennikarce, by dalej

Dyskusje na temat: barwy szczęścia co dalej