• Informacje na temat:

  barwy szczęścia jadzia

Artykuły na temat: barwy szczęścia jadzia
 • "Barwy szczęścia": Śmierć Górki

  Nic nie zapowiada tej tragedii. Kasia odwiedza rodziców, którzy opowiadają jej o swoich planach. Nagle Jadzia traci przytomność. Od tej chwili już nic w tym domu nie będzie takie, jak wcześniej.

 • "Barwy szczęścia": Ją też uśmiercą?

  Jedna z największych gwiazd "Barw szczęścia", Izabela Kuna, postanowiła pożegnać się z serialem. To kolejna aktorka, która opuszcza produkcję. Dlaczego tak się dzieje? Czy zbliża się koniec popularnej telenoweli, którą Polacy tak uwielbiają?

 • Mam dość Wąskiego!

  Rozmowa z Krzysztofem Kiersznowskim - inspektorem Wnukiem z serial u "Twarzą w twarz" i Stefanem z serialu "Barwy szczęścia". Z aktorem rozmawiała Jolanta Żabińska.

 • Stanisława Celińska: Moje przesłanie to miłość i nadzieja

  ...", "Alternatywy 4", "Spis cudzołożnic", "Krajobraz po bitwie", "Faustyna", "Panna Nikt", "Złotopolscy", "Pieniądze to nie wszystko", "Katyń", "Warszawa", "Joanna" oraz "Bez tajemnic" i "Barwy szczęścia". Oprócz(...) Kubiak w "Samym życiu" (2002-2010). Teraz gra Amelię w serialu "Barwy szczęścia". "Stwarzanie nowego człowieka" Obecnie Stanisława Celińska związana jest z zespołem teatralnym Krzysztofa...

 • "Wkręceni" na DVD i Blu-ray

  ...małym ekranie Piotr Wereśniak realizuje największe, serialowe hity: "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Kryminalni". - Najbardziej lubię komedię. Jest kusząca z paru względów...

Dyskusje na temat: barwy szczęścia jadzia