• Informacje na temat:

  barwy szczęścia julia

Artykuły na temat: barwy szczęścia julia
 • "Barwy szczęścia": Nieoczekiwane skutki terapii

  Tylko dzięki niemu wytrwała w abstynencji. Jesienią role się odwrócą. Gdy Wójcik zorientuje się, że nie ma szans u Dominiki (Karolina Chapko), będzie chciał się napić. Tomalowa pójdzie razem z nim odwiedzić Mirka (Oliwier Kozłowski) i Luizę (Julia Zielińska). Dzieci nawet zaprzyjaźnią się z nią. Niespodziewanie Damian także poczuje większą sympatię do koleżanki z AA.

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Barwy szczęścia": Nieoczekiwane skutki terapii

  Przed wakacjami Damian (Michał Lesień-Głowacki) był wielkim wsparciem dla Sabiny (Barbara Jonak) w walce z nałogiem alkoholowym. Tylko dzięki niemu wytrwała w abstynencji. Jesienią role się odwrócą. Gdy Wójcik zorientuje się, że nie ma szans u Dominiki (Karolina Chapko), będzie chciał się napić.  Tomalowa pójdzie razem z nim odwiedzić Mirka (Oliwier Kozłowski) i Luizę (Julia Zielińska). Dzieci...

 • Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała gra jednego z bohaterów komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktor, którego znamy m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Wszystko przed nami" i "Prosto w serce" opowiedział o tym, co działo się na planie filmu Piotra Wereśniaka. Artysta zdradził przy okazji, dlaczego ogląda swoje filmy po kilkanaście razy i co sprawia, że lubi "dziwne" projekty.

 • Barwy szczęścia

  ...odc. 2002 Serial obyczajowy, 24 min, Polska, 2019 Reżyseria: Grzegorz Dębowski Scenariusz: Agnieszka Głębicka, Paweł Jurek, Iwona Strzałka Zdjęcia: Jarosław Szmidt, Janusz Gauer Psc, Łukasz Łasica Aktorzy: Olaf Kaprzyk, Marcin Perchuć, Konrad Skolimowski, Marek Molak, Krzysztof Kluzik, Emilia Warabida, Julia Kochańska, Emil Lipski, Piotr Lipko, Józefina Loy, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek...

 • "Barwy szczęścia": Same problemy

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia" ma w serial u same problemy. Jedna z jej córek wdaje się w romans ze swoim profesorem, a druga bez wiedzy rodziny sprzedaje dom.

 • "Barwy szczęścia": Depresja po porodzie

  .... Bliska szaleństwa? Po wyjściu ze szpitala Julita będzie się martwić, że jej córka umrze. - Julia nawet przez chwilę nie może być sama - powie Józkowi. Urszuli zaś oświadczy, że zwariuje, jeśli będzie...

 • "Barwy szczęścia": Flirty i romanse

  Julia (Marta Nieradkiewicz) i Paweł (Marcin Hycnar) przyjadą do Polski, Waleria (Ewa Ziętek) rozkocha w sobie Gabriela (Tadeusz Chudecki), a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) posądzi ją o zdradę. Sabina (Barbara Kurzaj) zwiąże się z Tomalą (Bartłomiej Nowosielski), Co jeszcze czeka bohaterów "Barw szczęścia" w 2014 roku?

 • "Barwy szczęścia": Znowu razem?

  Sebastian (Marek Krupski) niespodziewanie zaproponuje Magdzie (Honorata Witańska), by zostali rodziną zastępczą dla Mirka (Oliwier Kozłowski) i Luizy (Julia Zielińska).

 • "Barwy szczęścia": Zostanie sama?

  Cena jednego błędu, chwili zauroczenia przystojnym Włochem jest bardzo wysoka. Paweł nie chce wybaczyć żonie zdrady. To może być koniec ich związku.

Zdjęcia na temat: barwy szczęścia julia
Dyskusje na temat: barwy szczęścia julia