• Informacje na temat:

  barwy szczęścia obsada

Artykuły na temat: barwy szczęścia obsada
 • "Barwy szczęścia": Jacek Lenartowicz dołączył do obsady serialu

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączył niedawno Jacek Lenartowicz, czyli niezapomniany Jan Zawadzki (były szef Pawła Zduńskiego) z "M jak miłość". Aktora znanego z mnóstwa serialowych wcieleń tym razem będziemy mieli okazję oglądać jako Kwiatkowskiego - niezbyt sympatycznego typka, który zamieszka w sąsiedztwie Łukasza (Michał Rolnicki) i Kasi (Katarzyna Glinka).

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Brazylijski model dołączył do obsady

  Do obsady „Barw szczęścia” dołączył niedawno superprzystojniak z Brazylii – 29-letni model Leonardo Marques, który dwa lata temu spotykał się z... Marceliną Zawadzką, czyli niezapomnianą Gabi z „Na sygnale”. To właśnie u jego boku była Miss Polonia leczyła rany po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim, czyli Marcinem z „M jak miłość”. Czy brazylijski model rozkocha w sobie Polki?

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

 • ​"Barwy szczęścia": Kasia Sowińska dołączyła do obsady serialu

  ...twarzą znanej międzynarodowej marki, jej twarz pojawiła się na kilkudziesięciu okładkach...  Bycie modelką nie wystarczało jej jednak do szczęścia. Nie chciała też - już jako aktorka - być jedynie(...) w kilku odcinkach "W rytmie serca", a niedawno dołączyła do obsady "Barw szczęścia". W roli Grety, która będzie chciała zniszczyć życie Józka i Julity, po raz pierwszy zobaczymy ją w 2182. odcinku...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • "Barwy szczęścia": Maria Dejmek wraca od obsady! Ekipa wróci na plan w czerwcu?

  Spowodowana pandemią koronawirusa przerwa w pracy na planach zdjęciowych filmów i seriali powoli się kończy. O powrocie do kręcenia nowych odcinków serialu „Barwy szczęścia” poinformowała na Instagramie Maria Dejmek. Według podanej przez nią informacji, powrót ten zaplanowany został na połowę czerwca.

 • Kurdej-Szatan w "Playboyu"?

  Czy Barbara Kurdej-Szatan pokaże się w "Playboyu"? Tego na razie nie wiadomo. Jednak fani urody gwiazdy mogą być pewni, że jeśli zobaczą ją w tym magazynie, to na pewno nie zupełnie nagą.

 • "Barwy szczęścia": 2000 odcinków to wielki powód do dumy!

  ...„Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

Zdjęcia na temat: barwy szczęścia obsada
Wideo na temat: barwy szczęścia obsada
 • "Barwy szczęścia": Nowa bohaterka i kryzys w związku (1764-1768.)

  W serialu pojawi się nowa bohaterka: Hanna Waniewska, która będzie uczyć śpiewu Kamilę. Do obsady dołączy prawdziwa gwiazda: Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie i jurorka telewizyjnego show Bitwa na głosy. Waniewska zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i Huberta (Marek Molak) – jako jej menadżera - na herbatę… I oznajmi obojgu, że dziewczyna musi zrezygnować z kariery w showbiznesie i skupić się na nauce. Rozmowa diwy z Pyrką szybko zamieni się w kłótnię.

Dyskusje na temat: barwy szczęścia obsada