• Informacje na temat:

  barwy szczescia -obsada aktorska

Artykuły na temat: barwy szczescia -obsada aktorska
 • "Barwy szczęścia": Sławomir i Kajra zagrają w serialu

  Znany z wielkiego przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomir z żoną Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz ma pojawić się w serialu TVP2 "Barwy szczęścia".

 • ​Marieta Żukowska: Niesamowite wyzwanie aktorskie

  Marieta Żukowska uważana jest za jedną z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, zarówno teatralnych, jak i filmowych. Do końca 2016 roku związana była z łódzkim Teatrem im. Jaracza, obecnie można ją oglądać głównie w serialach "Barwy szczęścia" i "Druga szansa" oraz na dużym ekranie - ostatnio zagrała jedną z głównych ról w głośnym filmie Patryka Vegi - "Botoks". W 2018 roku...

 • Aktorski debiut Marcina Mellera

  Marcin Meller pojawi się w serial u "Barwy szczęścia". Redaktor naczelny "Playboya" zagra naczelnego serialowego czasopisma "Fotograficzne podróże".

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Joanna Moro: Łut szczęścia

  ...kwiatów. Dom pachnie wtedy wspomnieniami. Pytają cię o Zosię, którą grasz w serialu "Barwy szczęścia"? - Oczywiście! Wiem, że widzowie ją polubili, bo jest ciepłą, lojalną i oddaną przyjaciółką...

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  Popularność przyniósł jej serial "Barwy szczęścia". Teresa Dzielska zagrała w nim dwie role: Ewelinę i jej siostrę Kaję. - Mam sentyment do Eweliny, mimo że charakterologicznie była mi bardzo odległa. Natomiast Kaja przypomina mi... mnie. Podobny styl ubierania, bycia. Bezpośredniość, zbliżony temperament. Kaja ma silną osobowość, mówi, co myśli, też nie urodziła się dyplomatką. Ale, uważam...

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak "ukradła" gwiazdę serialu "Barwy szczęścia"

  Edyta Górniak płakała, przeklinała i... "skradła" do swojej drużyny znaną z serialu "Barwy szczęścia" Olgę Jankowską. Co jeszcze wydarzyło się w kolejnym odcinku "The Voice Of Poland"?

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak "ukradła" gwiazdę serialu "Barwy szczęścia"

  Edyta Górniak płakała, przeklinała i... "skradła" do swojej drużyny znaną z serialu "Barwy szczęścia" Olgę Jankowską. Co jeszcze wydarzyło się w kolejnym odcinku "The Voice Of Poland"?

 • "Barwy", "Ranczo" czy "Rozlewisko"?

  W tym roku polskie seriale , nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" podzielone zostały na dwie kategorie: adaptacja serialu zagranicznego i serial polski oryginalny. W tej drugiej, największe szanse na zwycięstwo mają "Dom nad rozlewiskiem", "Barwy szczęścia" i "Ranczo".

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

Zdjęcia na temat: barwy szczescia -obsada aktorska
Wideo na temat: barwy szczescia -obsada aktorska
 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie.

 • Beata Ścibakówna: Nie daję córce żadnych rad

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu „Barwy szczęścia”. Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.