• Informacje na temat:

  barwy szczęścia telekamery

Artykuły na temat: barwy szczęścia telekamery
 • "Barwy szczęścia": Walka o związki

  W tym tygodniu „Barwy szczęścia” wyjątkowo tylko trzy razy! W poniedziałek transmisja z gali „Telekamery Tele Tygodnia 2016”… A co wydarzy się w odcinkach?

 • "Barwy szczęścia" na diecie!

  Piękne, seksowne i wiotkie jak trzcina. Jak gwiazdy "Barw szczęścia" dbają o figurę?

 • "Barwy szczęścia" świętują 10. sezon!

  Serial „Barwy szczęścia” zadebiutował w TVP2 dokładnie 27 września 2007 roku i szybko podbił serca widzów - zdobył 4 Telekamery i do dzisiaj jest najpopularniejszym serialem codziennym w Polsce o średniej oglądalności 3,5 mln telewidzów.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...​Mimo że Kasia Górka, którą gra w "Barwach szczęścia", często wzbudza kontrowersje, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów serialu. W tym roku po raz pierwszy może zdobyć Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii aktorka. Wszystko w rękach telewidzów, których głosy rozstrzygną plebiscyt.

 • Telekamery rozdane!

  Już kolejny raz gwiazdy małego ekranu nagrodzone zostały przez widzów w plebiscycie "Telekamery Tele Tygodnia". Nominowani stawili się na uroczystej gali w warszawskim Teatrze Polskim, gdzie laureaci odbierają te wyjątkowe wyróżnienia.

 • „Barwy szczęścia”: 10 lat z Martą Walawską

  Rola Marty przyniosła Katarzynie Zielińskiej dwie Telekamery „Tele Tygodnia” i uczyniła z niej jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd.

 • W poniedziałek, 7 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie wręczono Telekamery Tele Tygodnia 2011. W kategorii "najlepszy serial codzienny" statuetkę zdobyły "Barwy szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Sadowska z "Barw szczęścia", wkrótce po raz drugi zostanie żoną. Jarosław Bieniecki - przystojniak, z którym spotyka się od pół roku - niedawno poprosił ją o rękę!

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

Zdjęcia na temat: barwy szczęścia telekamery
Wideo na temat: barwy szczęścia telekamery
 • Łepkowska o tym, jak zyskać miłość widzów

  Złotymi Telekamerami uhonorowano w tym roku serial "Barwy szczęścia". O tym, jaki jest przepis na dobry serial - mówi producentka i scenarzystka, Ilona Łepkowska.

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Zdobywcy Telekamer 2009

  ), Bogdan Rymanowski (publicystyka) oraz Maciej Kurzajewski (komentator sportowy). Za najlepszy program rozrywkowy uznano "Mam talent", a wśród seriali nagrodzono produkcje "Ranczo" i "Barwy szczęścia" (odpowiednio w kategoriach: serial komediowy i obyczajowy). Złote Telekamery trafiły do Roberta Janowskiego, Włodzimierza Szaranowicza i twórców serialu "Kryminalni".

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...

Dyskusje na temat: barwy szczęścia telekamery
 • Re: "Barwy szczęścia": Waleria stanie się zazdrosna o Stefana i Carinę!

  serial bzdurny - że żal , jakiś zafiksowany Wilk , jakiś facet boi się grać w piłkarzyki , jakiś psychopata z pociągu , no ludzie , dziennikarka oszalała , to moda na sukces lepiej pokazać okres godów mrówek i przyznać im telekamery , bo seriale są z zasady bzdurne a i jeszcze pokazują ludzi nie pracujących albo tam coś robiących ale chaty urządzone nawet ten Gawron , wszystko nowe na zielono

 • Re: Telekamery Tele Tygodnia 2015: Kto dostał statuetkę, a kto strzelił gafę!

  Przecież z tym podrywaniem to ona odniosła się do słów tego całego Kryspina, który w żartował, że ją poderwał. Albo ktoś nie oglądał gali, albo ewidentnie wycina wypowiedzi z kontekstu. A o rolę w nowym serialu zawsze można powalczyć, w końcu te całe barwy szczęścia to lipa na maksa

 • Serialowe Telekamery - znamy zwycięzców!

  wygrały nawet jednej telekamery.Serial był po prostu nietrafnie faworyzowany,a Barwy szczęścia jak wygrały rok temu z hitowym Ranczem bezapelacyjnie,to w tym roku Majka to tzw pikuś.Trochę mi szkoda(...)Brawo dla barw szczęścia.erial ten zdobył bezkonkurencyjnie aż dwie nagrody:Barwy szczęścia jako serial i Katarzyna Zielińska jako aktorka grająca w superserialu. Szkoda,że Telekamerę o włos przegrał

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Jak najwięcej plakatów polskich seriali i aktorów !!!!!!!!!! Barwy szczęścia wygrały Telekamery więc proszę o plakat !!!!!!!!!

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Tylko liczy się serial Barwy szczęścia-na niego już zagłosowałem. A po za tym TVN myśli,że Majka powtórzy sukces BrzydUli obstawiając na Telekamerach i serialem i głównymi aktorami.Tak nie będzie,ponieważ Majka na pewno nie wygra Telekamer,ani ci aktorzy,ponieważ ta produkcja TVN-u jest o wiele gorsza,niż BrzydUla.

 • Re: Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  sukcesu. Serial codzienny: Mogę nawet z dużym prawdopodobieństwem i z pewnościa obstawiac,że zwyciężą "Barwy szczęścia".Majka jest typem na drugie miejsce,czego i sam bym nie był taki pewny(...) faworyzowany był serial Londyńczycy(tak jak teraz Majka).Okazało się,że wygrały Barwy szczęścia bezapelacyjnie miażdżąc konkurencję,a drugim miejscu znalazł się wtedy serial Teraz albo nigdy,a na

 • Re: Serialowe Telekamery 2011: Kto zwycięży?

  rzecz,która miała miejsce 2 lata temu.o telekamery w kategorii serial obyczajowy faworyzowany był serial Londyńczycy(tak jak teraz Majka).Okazało się,że wygrały Barwy szczęścia bezapelacyjnie miażdżąc(...)" którzy po większości są faworyzowani(co zauważyłem w internecie) nie odniosą sukcesu. Serial codzienny: Mogę nawet z dużym prawdopodobieństwem i z pewnościa obstawiac,że zwyciężą "Barwy szczęścia".Majka

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  W kategorii Serial codzienny na pewno wygrają Barwy szczęścia. Oto moje typy w tej kategorii: 1.Barwy szczęścia-hit serialowy.Ma ogromną oglądalnośc(drugi zaraz po M jak miłośc).Oglądany przez ludzi młodych i weteran Telekamer(zdobył już statuetkę rok i dwa lata temu) 2.Majka-pomimo o wiele niższej oglądalności,niż hit Barwy szczęścia kilka miesięcy temu,nawet miał szansę na wygranie,ale

 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Serial codzienny-Barwy szczęścia Serial cotygodniowy-nie oglądam żadnego,ale zagłosuję na Czas honoru Aktor-jeszcze nie wiem.Albo Andrzej Młynarczyk(za rolę w M jak miłośc),albo Cezary Żak(za rolę w Ranczu) Aktorka-także jeszcze nie wiem.Albo Julia Pietrucha(za rolę w M jak miłośc),albo Katarzyna Zieliska(za rolę w Barwach szczęścia)

 • Re: Statuetki dla najlepszych z najlepszych!

  A ja się cieszę, że wygrały Barwy szczęścia , oraz że Telekamery zostały emitowane w telewizji, bo w tamtym roku tego nie było !