• Informacje na temat:

  basia kurdej-szatan w reklamie

Artykuły na temat: basia kurdej-szatan w reklamie
 • Barbara Kurdej-Szatan z siostrą! Aktorstwo to rodzinny talent

  Barbara Kurdej-Szatan to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że aktorstwo to rodzinny talent w rodzinie 33-letniej gwiazdy. Aktorstwo to również zawód jej starszej siostry - Katarzyny.

 • Barbara Kurdej-Szatan nagrała piosenki dla Barbie

  Znana aktorka Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w nagraniu piosenek do pełnometrażowego filmu "Barbie: Gwiezdna przygoda", którego światowa premiera będzie miała miejsce w Polsce już 12 sierpnia.

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Barbara Kurdej-Szatan na festiwalu w Opolu

  Koncert "SuperPremier" otworzy 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 10 wykonawców i wielkie emocje, a w roli prowadzącej - opolanka, która festiwal zna jak własną kieszeń, czyli Barbara Kurdej-Szatan, znana z reklam i serialu "M jak miłość".

 • Barbara Kurdej-Szatan dostała główną rolę w filmie!

  Barbara Kurdej-Szatan będzie miała bardzo pracowite lato. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do komedii romantycznej "Dzień dobry! Kocham Cię", w której partnerują jej Maciej Zakościelny i Aleksy Komorowski.

 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

Zdjęcia na temat: basia kurdej-szatan w reklamie
Dyskusje na temat: basia kurdej-szatan w reklamie
 • Re: "M jak miłość": Niespodzianki po wakacjach

  Zastanawia mnie jedno. Dla kogo ta Basia Kurdej-Szatan jest aż taka miła? Że jest wszędzie. Wielki talent nagle się w niej obudził i śpiewa tańczy recytuje gra w serialach w filmach prowadzi programy i bierze udział w reklamie.