• Informacje na temat:

  basia kurdej-szatan z córeczką

Artykuły na temat: basia kurdej-szatan z córeczką
 • Basia Kurdej-Szatan ma specjalną opiekę na planie serialu! Początki ciąży jednak były trudne!

  Basia Kurdej-Szatan niedługo drugi raz zostanie mamą. Teraz wraz z mężem pozostaje im tylko radosne oczekiwanie, ale na samym początku nerwów z powodu ciąży nie brakowało. Organizm aktorki był wyniszczony przez leki, które przyjmowała...

 • Barbara Kurdej-Szatan dostała główną rolę w filmie!

  Barbara Kurdej-Szatan będzie miała bardzo pracowite lato. Właśnie rozpoczęła zdjęcia do komedii romantycznej "Dzień dobry! Kocham Cię", w której partnerują jej Maciej Zakościelny i Aleksy Komorowski.

 • Basia Kurdej-Szatan z mężem na życiowym zakręcie! Co będzie dalej?!

  Jest utalentowanym muzykiem, ale nie udaje mu się wyjść z cienia żony. Basia coraz bardziej martwi się o męża.

 • Barbara Kurdej-Szatan na festiwalu w Opolu

  Koncert "SuperPremier" otworzy 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. 10 wykonawców i wielkie emocje, a w roli prowadzącej - opolanka, która festiwal zna jak własną kieszeń, czyli Barbara Kurdej-Szatan, znana z reklam i serialu "M jak miłość".

 • Basia Kurdej-Szatan ofiarą okropnego hejtu! Straszne

  Siedząca w domu podczas kwarantanny Basia Kurdej-Szatan (34 l.), stała się ofiarą potwornego hejtu, jaki wylał się na nią w internecie. Gwiazda wdała się w ostrą dyskusję! Kto ma rację?

 • Barbara Kurdej-Szatan o roli w serialu "M jak miłość"

  Optymizm, wiara w ludzi, zaangażowanie i zapał - taka jest Barbara Kurdej-Szatan. Teraz oglądamy ją w roli Joanny w serialu "M jak miłość". Aktorka, która kocha życie, śpiew i swoją rodzinę, działa też charytatywnie w Szlachetnej Paczce.

 • Barbara Kurdej-Szatan (31 l.) podobnie jak wiele polskich gwiazd, aktorka korzysta z urlopu i dzieli się z fanami zdjęciami ze swoich wakacji.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • Basia Kurdej-Szatan w ciąży! Zdjęcia nie kłamią

  Od dłuższego czasu media donosiły o tym, że Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Sama zainteresowana nie chciała komentować plotek, jednak Rafał Szatan (32 l.) nagrywając Instastory, zaliczył wpadkę i pokazał ukochaną w całej okazałości. Na zdjęciu widać już sporych rozmiarów ciążowy brzuszek aktorki.

 • Barbara Kurdej-Szatan nie jest gotowa na poród! Strach o zdrowie dziecka zmusił ją do zmiany planów...

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) od kilku miesięcy rozkwita. Pod sercem nosi bowiem maleństwo, które przyjdzie na świat na przełomie sierpnia i września. Niestety, początki ciąży były bardzo trudne, a aktorka przez długi czas bała się o zdrowie dziecka. W wywiadzie dla „Świata i Ludzi” zdradziła, jak się obecnie czuje i co robi, aby odpędzić negatywne myśli. Czy kryzys został zażegnany?

Wideo na temat: basia kurdej-szatan z córeczką
 • Basia Kurdej-Szatan chwali się zdolną córką! Ma już pierwsze sukcesy!

  Basia Kurdej-Szatan (31 l.) jest szczęśliwą żoną i mamą. Ostatnio rozpływała się nad swoją córeczką Hanią, która mimo tego, że ma dopiero 5 lat, przejawia już talent muzyczno-aktorski. Gwiazda zdradziła, że wraz z mężem mają w planach posłanie jej do szkoły muzycznej. "Już chodzi do szkoły musicalowej. Już miała występy w Teatrze Muzycznym Roma" - mówi dumna mama. A to nie koniec sukcesów

 • Barbara Kurdej-Szatan broni nagiej kąpieli z córką

  Filmik, na którym Basia Kurdej-Szatan wraz z córeczką śpiewają w wannie podczas wspólnej kąpieli wywołał skrajne emocje i lawinę komentarzy. Jedni internauci byli zbulwersowani tym, że dorosła kobieta kąpie się razem z dzieckiem, inni - że absolutnie nie powinno się upubliczniać takich intymnych chwil. Aktorka zupełnie nie rozumie tego oburzenia.

 • "Demakijaż": Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

  Krzysztof Ibisz powiedział że Basia to - Najbardziej uśmiechnięta, szalona, kreatywna, polska legalna blondynka – Jest jedną z najbardziej pożądanych telewizyjnych osobowości i laureatką dwóch Telekamer. Basia jako mała dziewczynka spędzała bardzo dużo czasu w opolskim amfiteatrze przyglądając się próbom do festiwalowych koncertów. Jako nastolatka pracowała przy opolskim festiwalu…jeżdżąc na