• Informacje na temat:

  basia piosenkarka

Artykuły na temat: basia piosenkarka
 • Basia Trzetrzelewska zaśpiewa w Łodzi

  Basia Trzetrzelewska wystąpi 9 września w łódzkim klubie Wytwórnia. Artystka wraz ze swoim zespołem będzie promowała materiał z najnowszej płyty "It's That Girl Again", a także wykona swoje największe przeboje - zapowiadają organizatorzy.

 • Basia nagra płytę koncertową w Łodzi

  Znakomita piosenkarka jazzowa i popowa Basia Trzetrzelewska wystąpi w łódzkim Klubie Wytwórnia. Podczas koncertu, który odbędzie się 1 lutego zarejestrowany zostanie materiał na płytę Live - informują na swojej stronie internetowej organizatorzy koncertu.

 • Violetta, Ula, Basia, a teraz Tatiana?

  O wydanym właśnie albumie Tatiany Okupnik zrobiło się głośno głównie z tego powodu, że piosenkarka zdecydowała się nagrać i wydać płytę w Wielkiej Brytanii, a jej singel zaprezentowała stacja BBC. Była wokalistka Blue Cafe nie jest zresztą pierwsza polską artystką, która rzuca się na głębokie wody zachodnich rynków fonograficznych.

 • Basia znów z Matt Bianco

  ...17 maja ukaże się w Polsce najnowsza płyta brytyjskiej pop-jazzowej grupy Matt Bianco, "Matt's Mood". W ramach promocji albumu zespół, w którego składzie znów pojawiła się nasza rodaczka Basia Trzetrzelewska, odwiedzi nasz kraj.

 • Basia Trzetrzelewska wystąpi w rodzinnym Jaworznie

  Znana na świecie polska wokalistka Basia Trzetrzelewska wystąpi 27 lutego w rodzinnym Jaworznie (Śląskie) - poinformował w środę (9 lutego) Urząd Miasta. Artystka wystąpi z miejscową orkiestrą, a honorarium przeznaczy na rzecz miejscowego hospicjum.

 • Dwie Wigilie Candy Girl

  Basia "Candy Girl" Hetmańska chce 24 grudnia połączyć tradycyjne z nowoczesnym. Dlatego wokalistka weźmie udział w dwóch Wigiliach: z rodziną (tradycja) i ze znajomymi (nowoczesność).

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • "Śpiewanie to nie zawody sportowe"

  W "Metrze" śpiewała główne role. Wróżono jej karierę piosenkarki, choć zaczynała jako tancerka, a jeszcze wcześniej pianistka. Wypadek na scenie zabrał jej cztery lata życia. Teraz napisali dla niej muzykę mistrzowie polskiej piosenki, a Instytut Sztuki uhonorował ją Stypendium im. Marka Grechuty. Z Joanną Lewandowską, piosenkarką, kompozytorką, autorką płyty "Najwcześniej później" (premiera 30 października 2006 roku) rozmawiał Maciej Łukasz Gołębiowski (miesięcznik "Hi-Fi i muzyka").

 • Barbara Kurdej-Szatan nagrała piosenki dla Barbie

  Niedawno Basia Kurdej-Szatan umieściła na swoim profilu na Facebooku i Instagramie tajemniczo opisane zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej - "Rozpoczynam dziś nową, niesamowitą przygodę.... Macie pomysł kim się inspirowałam? Odpowiedź jest doprawdy kosmiczna". Wiemy już, jakiej współpracy dotyczyły tamte zdjęcia. Znana piosenkarka i aktorka wzięła udział w nagraniu piosenek do...

 • Adam Adamonis wycofuje się z "Tańca z Gwiazdami"

  ...części lepsza była Basia" - oceniła Iwona Pavlović. "To mógł być finał" - przyznał z podziwem Michał Malitowski. - Mieliśmy 4 godziny na przygotowanie dwóch tańców - przyznała modelka. - To, co(...) ten słynny hinduski taniec sprawi, że młodziutka piosenkarka w końcu zdobędzie nieco wyższe noty od surowej Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego?

Dyskusje na temat: basia piosenkarka
 • Re: Anita Dymszówna: Aktorka wyklęta. Ta decyzja zniszczyła jej życie

  Widać że jesteś młodziakiem , w tamtym czasie wszyscy w Polsce kochali się w Elżbiecie Czyżewskiej , chociaż z punktu widzenia dzisiejszego wcale taka ładna nie była , ale w tamtym czasie była bardzo ładna , Basia Kwiatkowska ale to Elżbieta Czyżewska była gwiazdą kina lat sześćdziesiątych , i piosenkarka Karin Stanek .

 • Re: "M jak miłość": Nowa ciąża u Mostowiaków!

  Aby na nie zarobic , zatrudniła się jako niańka w serialu,no coż jak '' kariera '' jako piosenkarka , stanęła w miejscu , trzeba się ratować '' udzialem '' w serialu.