• Informacje na temat:

  basshunter

Artykuły na temat: basshunter
 • Basshunter aresztowany!

  Szwedzki wokalista i DJ - Basshunter - został zatrzymany przez szkocką policję pod zarzutem molestowania seksualnego dwóch kobiet w nocnym klubie.

 • Komputerowy Basshunter

  Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać najnowszy klip szwedzkiego DJ-a znanego pod pseudonimem Basshunter, który błyskawicznie znalazł się w czołówce najczęściej odtwarzanych w naszym serwisie.

 • Basshunter zdetronizowany

  Soulowa wokalistka już teraz porównywana jest do największych sław tego gatunku m.in. do śpiewającej w latach 60. Dusty Springfield. Jest jedną z ulubionych wykonawczyń w oczach brytyjskich krytyków i producentów telewizyjnych. Zeszłotygodniowy numer 1 listy - Basshunter z utworem "Now You're Gone" spadł na miejsce 3., a wyprzedził go jeszcze pozostający niezmiennie na 2. pozycji kanadyjski...

 • Basshunter: Komputerowa miłość

  W kwietniu pochodzący ze szwedzkiego Halmstad DJ Jonas Altberg, lepiej znany jako Basshunter, podpisał kontrakt z wytwórnią Warner. Chwilę później na listach przebojów zaczął królować jego taneczny przebój "Boten Anna" , który pochodzi z płyty "LOL" (premiera w poniedziałek, 6 listopada). Na temat tej piosenki narosło sporo nieporozumień.

 • Basshunter trzeci tydzień

  Basshunter, naprawdę Jonas Altberg, wciąż jest popularniejszy od uwielbianej na Wyspach wokalistki i kompozytorki Adele. Piosenka 19-letniej artystki z Londynu "Chasing Pavements" wciąż tkwi na pozycji 2. W pierwszej dziesiątce w tym tygodniu nie pojawiła się żadna nowość. Spory awans stał się udziałem kanadyjskiej grupy Nickelback. Singel "Rockstar" wskoczył na miejsce 3. z 6. Jeszcze lepiej...

 • Basshunter: Proces w maju

  Szwedzki wokalista i DJ - Basshunter w maju stanie przed sądem w sprawie o molestowanie seksualne dwóch kobiet w nocnym klubie.

 • Amy MacDonald i Basshunter

  Młodziutka szkocka wokalistka Amy MacDonald pojawiła się niespodziewanie na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów płytowych, wyprzedzając tym samym grupę Radio head. Listę singli zdominował natomiast Basshunter.

 • Basshunter o Britney Spears

  Basshunter, którego przebój "Now You're Gone" już czwarty tydzień okupuje szczyt zestawienia najpopularniejszych singli na Wyspach, chce dzielić zaszczytna pozycję z Britney Spears. "Chętnie to(...) ciężko okres, dlatego namawiam moich fanów za pośrednictwem strony internetowej, by wysłali jej życzenia" - kontynuuje Basshunter. "Napiszcie jej coś w stylu: Mam nadzieję, że czujesz się lepiej albo...

 • Harcerki i Łowca Basów

  Zespół Scouting For Girls odebrał pierwsze miejsce młodej wokalistce Amy MacDonald na brytyjskiej liście bestsellerów płytowych. Na listach singli nadal króluje Basshunter w duecie z DJ-em Mental Theo.

 • Europoseł z LPR kontra Hemp Gru

  ...czy Basshunter. Sukces Bilona i Wilka, członków warszawskiej formacji, nie spodobał się Dariuszowi Grabowskiemu, europosłowi z ramienia LPR. "Jako polski poseł do Parlamentu Europejskiego protestuję...