• Informacje na temat:

  batman nowy film

Artykuły na temat: batman nowy film
 • ​Premiera nowego filmu o Batmanie przełożona

  Studio filmowe Warner Bros. podjęło decyzję o przełożeniu premier kilku ze swoich najbardziej oczekiwanych filmów. Wśród tytułów, które zobaczymy w kinach później, jest m.in. "The Batman" Matta Reevesa. Pierwotnie jego premiera miała się odbyć 25 czerwca 2021 roku. Trzeba będzie na nią poczekać jednak o kilka miesięcy dłużej, bo do 1 października.

 • ​Nowy film o Batmanie. Na jakim etapie wstrzymano prace z powodu koronawirusa?

  W połowie marca z powodu pandemii koronawirusa wstrzymano prace na planach wszystkich produkcji hollywoodzkiego studia Warner Bros., w tym zdjęcia do nowego filmu o Batmanie. Na jakim etapie jest produkcja?

 • Batman poległ w starciu z koronawirusem

  ..."Studio Warner Bros. zawiesza produkcję filmu 'The Batman' na najbliższe dwa tygodnie. Będziemy bardzo uważnie monitorowali panującą sytuację" - poinformowali przedstawiciele studia filmowego Warner Bros. Tym samym nowy film o Batmanie, w którym tytułową rolę gra Robert Pattinson, jest kolejną produkcją, która z powodu koronawirusa zostaje wstrzymana.

 • Pattinson w stroju Batmana. Jest nagranie

  Najpierw ogłoszono, że nowym Batmanem zostanie Robert Pattinson. Potem przez sieć rozlała się fala krytyki pod adresem takiego castingu. Teraz opublikowane zostało pierwsze wideo z Pattinsonem w stroju Batmana i chyba nikt nie ma już ochoty narzekać.

 • "Batman" z Robertem Pattinsonem. Twórcy prezentują Batmobil

  Reżyser nowego "Batmana" Matt Reeves pokazał na swoim profilu w mediach społecznościowych, jak będzie wyglądał nowy Batmobil. Premiera filmu z Robertem Pattinsonem odbędzie się w czerwcu 2021 roku.

 • Nowy pojazd Batmana

  W Chicago trwają zdjęcia do filmu "Batman Begins", który powstaje dla studia Warner Bros. Pictures. Kilka dni temu po raz pierwszy udostępniono zdjęcia z planu, na których można zobaczyć nowy Batmobile, samochód człowieka-nietoperza. W postać Batmana wciela się tym razem Christian Bale ( "American Psycho" ).

 • Matt Reeves o nowym "Batmanie"

  ...​Matt Reeves rozwiał wątpliwości dotyczące nowego, solowego filmu o Batmanie. Reżyser skomentował swoje poprzednie słowa, jakoby "The Batman" nie miał mieć nic wspólnego z DC Extended Universe.

 • Pożegnanie z Batmanem

  Już 27 lipca do polskich kin wejdzie film "Mroczny Rycerz powstaje" - najnowsza, a zarazem ostatnia część przygód człowieka-nietoperza. "Trzeba odejść, gdy jest się na samym szczycie" - powiedział Christian Bale, trzykrotny odtwórca roli Batmana.

 • Nowy Batman będzie mroczniejszy od poprzednich ekranizacji komiksu

  Czy kręcony przez Matta Reevesa „The Batman” będzie jeszcze bardziej mroczną ekranizacją przygód Człowieka-Nietoperza niż trylogia wyreżyserowana przez Christophera Nolana? „Można tak powiedzieć” – twierdzi Andy Serkis, który wcieli się w filmie „The Batman” w postać Alfreda Pennywortha, lokaja głównego bohatera.

 • Nowy Batman: Imponująca ścieżka dźwiękowa

  Według jednej ze stron internetowych na soundtracku do nowego filmu o przygodach Człowieka-Nietoperza, "Batman - Początek", pojawią się nowe nagrania takich grup jak Metallica, Velvet Revolver, Audioslave, Pearl Jam, Green Day, Foo Fighters, The Cure czy byłego gitarzysty Red Hot Chili Peppers i Jane's Addiction Dave'a Navarro. Gdyby ta informacja się potwierdziła, album mógłby śmiało być...