• Informacje na temat:

  battle of the year

Artykuły na temat: battle of the year
 • Weronika Rosati 30. urodziny świętować będzie z ukochanym?

  Weronika Rosati z pewnością zapamięta 2013 rok jako jeden z najważniejszych w swoim życiu. Zagrała w dwóch hollywoodzkich filmach - u boku Michaela Douglasa i Roberta de Niro w "Last Vegas" oraz Josha Hollowaya w "Battle of the Year", wystąpiła w jednym z odcinków znanego na całym świecie serialu "Agenci NCIS", wcieliła się w Marię Jordan w polsatowskim hicie "Hotel 52", zakochała się... Miała...

 • Battle Of The Year Polska 2005

  W konińskim "Rondzie" będzie miała miejsce trzecia impreza z cyklu Battle Of The Year Polska. Swój udział zapowiedzieli czołowi krajowi wykonawcy hiphopowi.

 • Zmiany organizacyjne Battle of the Year

  Po spotkaniu organizatorów eliminacji i finałów BOTY oraz zespołu koordynującego prace sędziów (Storm, Crazy, Vartan), w Hanowerze ustalono istotne zmiany organizacyjne cyklu imprez Battle of the Year 2006.

 • Battle Of The Year 2005

  Znana jest już data finałów największej imprezy break dance na świecie. Battle Of The Year 2005 odbędzie się 22 października w Volkswagen Halle w Braunschweig w Niemczech.

 • Battle Of The Year 2005 coraz bliżej

  Już piąty raz w Polsce odbędą się eliminacje do mistrzostw świata w tańcu breakdance Battle Of The Year. Impreza jest jednocześnie festiwalem kultury hip hop, odwołującym się do najbardziej korzennych form artystycznych związanych z rapem.

 • BOTYNEE: Łotysze zwycięzcami

  Zwycięzcami kolejnej edycji Battle Of The Year North East Europe 2005 została łotewska ekipa Camelot.

 • Wyniki BOTY Polska 2004

  20 marca w Koninie odbyły się zawody Battle Of The Year Polska 2004. W finale grupa Non Toper Mielonka pokonała Ready To Battle i to ona zdobyła nagrodę główną - 5.000 zł.

 • Tajai na BOTY NEE

  Kolejną niespodzianką na Battle Of The Year North East Europe będzie występ Tajai. Tajai zadebiutował albumem "Till Infinity" grupy Souls Of Mischief.

 • Twister wydaje mikstejp

  Pod koniec czerwca odbędzie się oficjalna premiera najnowszego mikstejpu DJ-a Twistera - "DJ Twister On The Breaks...". Krążek przygotowany był głównie z myślą o b-boyach.

 • Katatonia: Album w szczegółach

  Muzycy szwedzkiej grupy Katatonia zdradzili szczegóły nowej płyty "Night Is The New Day".

Wideo na temat: battle of the year
 • Bitwa roku

  Były trener koszykówki otrzymuje nowe zadanie. Ma przygotować drużynę breakdancerów na mistrzostwa świata we Francji. Początkowo surowy trener nie dogaduje się z niepokornymi tancerzami, którzy przekonani są, że nikt ich nie rozumie.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

 • Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

  Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego "Władcy pierścieni", to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – "Hobbit: Niezwykła podróż" (2012) oraz "Hobbit: Pustkowie Smauga" (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry,...