• Informacje na temat:

  beata chmielowska z dzieckiem

Artykuły na temat: beata chmielowska z dzieckiem
 • Beata Chmielowska-Olech: Lubimy naszych widzów

  Od 16 lat jest jedną z twarzy programu. – To dla mnie wciąż ogromna radość - przyznaje Beata Chmielowska-Olech. Zdradza też w czym, jej zdaniem, tkwi utrzymująca się od trzech dekad popularność tego magazynu.

 • Nadal ma wiele marzeń

  O stresie, wpadkach na wizji oraz swoich wakacyjnych planach opowiada Beata Chmielowska-Olech.

 • Zawsze w biegu

  ..."Tele Tydzień": Trzynaście lat w "Teleexpressie". Nie odczuwa pani znużenia? Beata Chmielowska-Olech : - W tak dynamicznym programie trudno o nudę. Od lat jesteśmy liderem wśród programów(...) mowy, gdyż dwójka moich dzieci jest jak czwórka. Liwia i Bruno są moją dumą i największym szczęściem. Pod tym względem jestem szczęściarą! Z Beatą Chmielowska-Olech rozmawiał Artur Krasicki. Najlepsze...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Kto otrzyma statuetki?

  W Teatrze Polskim w Warszawie trwa gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Bezpośrednią transmisję uroczystości wręczenia najważniejszych telewizyjnych nagród w Polsce można oglądać na antenie Telewizji Puls.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" 2020: Powtórka z rozrywki

  Kinga Preis i Mikołaj Roznerski to laureaci aktorskich Telekamer "Tele Tygodnia" 2020. Aż w pięciu kategoriach uhonorowano... ubiegłorocznych zwycięzców. Specjalne Telekamery otrzymali Robert Lewandowski (Człowiek Roku) oraz twórcy dokumentalnego filmu "Tylko nie mów nikomu" - Tomasz i Marek Sekielscy (Produkcja Roku).

 • Katarzyna Trzaskalska: Odpowiada mi ten redakcyjny pośpiech

  Kiedyś Katarzyna Trzaskalska myślała, że brak pracy będzie tragedią. Ale na urlopie macierzyńskim była szczęśliwa. Teraz znów ją oglądamy, a ona cieszy się z nowych wyzwań.

 • Co wiemy o telewizji?

  ...i Beata Chmielowska Barbara Czajkowska i Zbigniew Proszowski Włodzimierz Szaranowicz i Robert Korzeniowski Przemek Babiarz i Otylia Jędrzejczak Beata Pawlikowska i Jarosław Kret Marcin Wolski i Jerzy...

Zdjęcia na temat: beata chmielowska z dzieckiem