• Informacje na temat:

  beata grabarczyk

Artykuły na temat: beata grabarczyk
 • Beata Grabarczyk zwolniona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy!

  Beata Grabarczyk (47 l.) po szesnastu latach pracy żegna się z telewizją Polsat. Kobieta zapowiedziała, że to także koniec jej przygody z dziennikarstwem...

 • "Klan": Wielki powrót, nowa aktorka

  Nieopisane szczęście w "Klanie" - zaginiona przed dwoma laty Beata zjawi się w domu! W roli córki Chojnickich Dorotę Naruszewicz zastąpi jednak Magdalena Wójcik.

 • "Klan": Beata wreszcie zostanie żoną Rafalskiego!

  Beata (Magdalena Wójcik) i Piotr (Jacek Borkowski), ku ogromnej radości Jaśka (Paweł Grządziel), wreszcie zostaną małżeństwem. Dozgonną miłość przysięgną sobie w restauracji Moniki (Izabela Trojanowska) w obecności niemal wszystkich członków klanu Lubiczów.

 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  2 lutego Dorota Gawryluk dołączyła do grona prezenterów serwisu informacyjnego "Wydarzenia", emitowanego na antenie Telewizji Polsat.

 • "Klan": Beata i Piotr szykują się do ślubu!

  Jeszcze w tym roku kalendarzowym Beata (Magdalena Wójcik) i Piotr (Jacek Borkowski) sformalizują swój związek, oficjalnie zostając żoną i mężem. - Ile czasu można żyć na kocią łapę? - wyjaśni przyszła panna młoda, która po ślubie będzie się nazywała Borecka-Rafalska.

 • Lis negocjuje umowę z TVP

  Hanna Lis może nie poprowadzić 7 kwietnia "Wiadomości" w TVP. Prezenterka od grudnia negocjuje warunki umowy i nadal nie doszła do porozumienia z prezesem telewizji Andrzejem Urbańskim.

 • ​"Klan": Beata i Piotr u progu rozstania?

  W 3247. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 we wtorek 23 stycznia o godzinie  17.55) Piotr i Beata skoczą sobie do oczu! W ich domu rozpęta się wielka awantura o to, czy pozwolić Jaśkowi (Paweł Grządziel(...) przy sobie kogoś, kto będzie kontrolował, czy znowu nie sięga po tabletki - powie Beata mężowi. Rafalski zarzuci jej, że chce przejąć kontrolę nad przyrodnią siostrą. - Nie postawisz przy niej...

 • Lis kusi dziennikarzy Polsatu

  Hanna Lis zaproponowała kilku najważniejszym reporterom "Wydarzeń" Polsatu przejście do "Wiadomości" TVP 1.

 • "Klan": Beata nakłoni Michała, by pogodził się z ojcem...

  Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) pożali się Beacie (Magdalena Wójcik), że Michał (Daniel Zawadzki) jest bardzo nieprzyjemny dla ojca i ciągle robi mu wymówki o to, że zataił przed najbliższymi, iż ma nieślubną siostrę - Dominikę (Anna Janik). Borecka postanowi przemówić bratu do rozsądku i nakłonić go, by wreszcie pogodził się z Jerzym (Andrzej Grabarczyk).

 • Hanna Lis nie ma ekipy

  Okazuje się, że powrót Hanny Lis do telewizyjnych "Wiadomości" nie jest taki oczywisty. Dziennikarce nie udało skompletować nowego zespołu, opartego na "Wydarzeniach" Polsatu, a zespół "Wiadomości" nie jest zadowolony z jej obecności.

Zdjęcia na temat: beata grabarczyk
Wideo na temat: beata grabarczyk
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Jeszcze nie wieczór

  Pełnometrażowy debiut fabularny wybitnego dokumentalisty Jacka Bławuta ("Nienormalni", "Wojownik", "Born Dead"). Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o...