• Informacje na temat:

  beata kozidrak w 2012

Artykuły na temat: beata kozidrak w 2012
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras omówili sprawę podziału majątku. Co zdecydowali?

  Mimo rozstania, Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) nadal utrzymują kontakty zawodowe. Zgodnie dysponują też wspólnym majątkiem. Nie sprzedadzą swojego domu pod Lublinem.

 • Beata Kozidrak (55 l.) pojawiła się na konferencji zapowiadającej kampanię "Lubelskie - smakuj życie" z mężem, dementując tym samym plotki o rozstaniu.

 • Beata Kozidrak: Spełnione życie rodzinne, miłość i seks

  Podczas sopockiego festiwalu obchodziliście jubileusz 35-lecia zespołu Bajm. Czy to dla pani czas podsumowań? Beata Kozidrak: - Nie, to tylko jubileusz. Ja nie mam czasu na podsumowania! Jestem(...) możliwości. Cały wywiad w najnowszym numerze dwutygodnika SHOW! Justyna Kasprzak (13/2012)

 • Parada aktorskich par na gali Srebrnych Jabłek 2012

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", z mężem, Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", z narzeczonym, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", z ukochanym - to zaledwie kilka z tłumu zakochanych par, jakie świętowały rozstrzygnięcie plebiscytu Srebrne Jabłka 2012 magazynu "Pani".

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  ...z Norwegii i odebrała poród, jak na wykwalifikowaną pielęgniarkę przystało. P jak piosenka "M jak miłość, krew i wino, nagły blask, gdy kochasz pierwszy raz..." śpiewa Beata Kozidrak, wokalistka zespołu(...) werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją...

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kozidrak. Ona jest moją inspiracją od wielu lat. Beata to dla mnie fenomen. Ma ogromną liczbę hitów na koncie, a do tego jest tak normalną, skromną i ciepłą osobą. Co będziesz robiła za 10 lat? S.G.: - Chciałabym też być tym, kim teraz jestem: piosenkarką, pianistką, kompozytorką. To mi wystarczy. Cały wywiad w dwutygodniku SHOW! 17/2012                                                                                                                                                   

 • Zakopower zarobili najwięcej

  Kto najbardziej obłowił się podczas wakacyjnego sezonu koncertowego?

 • Piłem w Spale, spałem w Pile, czyli Artur Andrus triumfuje

  Album "Myśliwiecka" Artura Andrusa to najpopularniejsza płyta w Polsce! W czołówce polskiej listy sprzedaży zaszły spore zmiany.

 • Natalia Siwiec jurorką "Bitwy na głosy"?

  Czy Natalia Siwiec zostanie nową jurorką programu "Bitwa na głosy"? Telewizja Polska nie chce komentować tabloidowych spekulacji.

 • "Bitwa na głosy": Odrobią milion "w plecy"?

  Czy "Herosi" naszej estrady i element nieobliczalności w postaci Tomasza "Titusa" Pukackiego z Acid Drinkers uratują dramatycznie tonącą oglądalność "Bitwy na głosy"? W sobotę (8 września) rusza trzeci sezon show.

Wideo na temat: beata kozidrak w 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.