• Informacje na temat:

  beata nowa dziennikarka wiadomości

Artykuły na temat: beata nowa dziennikarka wiadomości
 • Beata Tadla zaryzykuje?! Pomoże jej nowy ukochany!

  Jest pełna energii i gotowa do podjęcia nowej pracy - już 12 stycznia poprowadzi weekendową audycję w rozgłośni radia. Beata Tadla nie musiała długo martwić się o przyszłość po tym, jak z końcem listopada władze telewizji Nowa TV zamknęły program, w którym prezentowała wiadomości. "Czasami coś się musi skończyć, by zaczęło się coś nowego" - mówi "Na żywo" dziennikarka. Przekonała się o tym także...

 • Beata Tadla: Być jak Krystyna Loska

  Beata Tadla marzyła, by zostać aktorką, ale już w dzieciństwie pojawiały się sygnały, że będzie wytrawną dziennikarką. W przyszłym roku minie 25 lat, odkąd pracuje w mediach!

 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. Zdradza kulisy telewizji!

  ...​Beata Tadla (41 l.) wydaje swoją czwartą książkę - "Czego oczy nie widzą". To podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

 • Beata Tadla: Dlaczego odeszła do TVP?

  Kocha ludzi, dlatego uwielbia z nimi rozmawiać. A z każdej rozmowy czerpie jakąś naukę. Nie wyobraża już sobie życia bez dziennikarstwa.

 • Beata Tadla boi się o życie! Dostaje dziwne przesyłki

  ...stalkerką, które zaczęły się, gdy pracowała jeszcze w "Wiadomościach", dziennikarka opowiedziała na łamach wydanej w ubiegłym roku książki "Czego oczy nie widzą". - Dostaję list. Autorka najpierw wyjaśnia(...) Danusią", sugerowała, że w szpitalu, w którym urodziła się Beata, radziecki agent zamienił ją z inną dziewczynką. Za radą doświadczonych kolegów z "Wiadomości" Beata zignorowała list "matki", ale ta...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Beata Tadla i Jarosław Kret: Kto ma większe szanse w "TzG"?

  Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.), którzy od kilku lat tworzą udany związek, już niebawem staną się dla siebie rywalami.

 • Beata Tadla i Jarosław Kret martwią się o długi!

  Beata Tadla (42 l.) i Jarosław Kret (54 l.) są ze sobą już na tyle długo, że zdecydowali się jakiś czas temu na zakup luksusowej willi. Niestety ta decyzja do teraz sporo ich kosztuje.

 • Beata Tadla znowu zakochana?! Tego Jarosław Kret się nie spodziewał!

  Beata Tadla (43 l.) nie chce żyć przeszłością. Doszła do siebie po bolesnym rozstaniu… Ponoć jest z nowym mężczyzną.

 • Beata Tadla: To nie jest dobry moment

  Gwiazda telewizyjnych "Wiadomości" od półtora roku nosi obrączkę zaręczynową. Ale na jej trzeci ślub wciąż się nie zanosi.