• Informacje na temat:

  beata rybotycka m jak miłość

Artykuły na temat: beata rybotycka m jak miłość
 • Dobrali się jak w korcu maku

  Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", i Krzysztof Jasiński, czyli niezapomniany Krzysztof Dobrzański z "BrzydUli", którzy prywatnie od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, żartują, że dobrali się jak w korcu maku. - Nawet urodziny obchodzimy tego samego dnia - mówi Beata Rybotycka.

 • Majka zamiast BrzydUli

  Wielka miłość, młodzi bohaterowie, uznani krakowscy aktorzy. Pod koniec czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowego serial u TVN "Po prostu Majka".

 • Kulisy "M jak miłość"

  Czas na potomka Laura (Beata Rybotycka) na każdym kroku wtrąca się w małżeństwo swojej córki Joanny (Agnieszka Więdłocha) z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek). Sprezentuje im ogromne łoże do sypialni i zasugeruje, że jak najszybciej powinni postarać się o dziecko. Młodzi Zduńscy nie stracą jednak cierpliwości. Dojdą do wniosku, że Laura w sumie ma dobry pomysł i intensywnie zaczną starać się...

 • Anna Popek w teledysku Co-Opery ("Byłeś przejazdem")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk w wykonaniu projektu Co-Opera. W klipie "Byłeś przejazdem" w roli aktorki pojawiła się prezenterka telewizyjna TVP Anna Popek.

 • Miłość spełniona i odrzucona

  Fanom „M jak miłość” emocji nie będzie brakowało. Jednak nie wszystkie uczucia się spełnią i nie wszyscy bohaterowie poczują się usatysfakcjonowani obrotem spraw!

 • Majka jest inna niż Brzydula

  "Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń

 • Znaleźli swój raj na ziemi

  Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", i Krzysztof Jasiński, czyli niezapomniany Krzysztof Dobrzański z "Brzyduli", są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Na co dzień mieszkają w Krakowie, ale swój raj na ziemi stworzyli na Mazurach.

 • Muzyczna przygoda z Co-Operą

  "Nowa pasja, nowa chęć, szkoła tańca numer pięć" - tak zaczyna się utwór "Trudne tango" w wykonaniu projektu Co-Opera.

 • Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

  Kulminacyjnym punktem każdego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach jest uroczystość odsłonięcia w Alei Gwiazd tablic z odciskami dłoni sławnych gości nadmorskiego kurortu. W tym roku do grona 123 już uhonorowanych własnymi tablicami gwiazd dołączyło 6 kolejnych z Beatą Rybotycką, czyli Laurą Liberadzką z "M jak miłość" i Anną Przybylską, czyli Karoliną Słomką z "Klubu Szalonych Dziewic", na czele.

 • Serialowe śluby: Nie zawsze jak z bajki

  Ślub to często najpiękniejszy dzień w życiu. Niestety nie dla wszystkich. Bohaterowie seriali zawsze mają ze ślubami kłopot. Zobaczmy, jak wyglądały matrymonialne perypetie serialowych postaci w 2011 roku!