• Informacje na temat:

  beata ścibakówna dziecko

Artykuły na temat: beata ścibakówna dziecko
 • Ścibakówna: Często gram role suk

  Beata Ścibakówna mówi, że jako zodiakalny Byk nie ma wyjścia i musi dążyć do perfekcji. Gra w teatrze i serialach. Wszędzie stara się być najlepsza. I jest!

 • Beata Ścibakówna: W "Skazanych" dała się oszpecić

  Zazwyczaj gra kobiety piękne i bogate. Dla roli Anny dała się jednak oszpecić. - Ta praca sprawiła mi dużo satysfakcji - przyznaje Beata Ścibakówna.

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Jan Englert zostanie ojcem!

  Beata Ścibakówna i Jan Englert spodziewają się potomka! Na przełomie lata i jesieni urodzi się ich pierwsze dziecko. 57-letni aktor i 32-letnia aktorka są małżeństwem już od kilku lat, a różnica 25 lat życia nigdy nie stanowiła dla nich żadnego problemu.

 • Jest zaborcza i konsekwentna

  Beata Ścibakówna jest piękną, dojrzałą kobietą, matką dziesięcioletniej Heleny. Zawodowo zaś aktorką, która w serialu "Linia życia" jest zaborczą i nadopiekuńczą matką dorosłego syna.

 • ​"Skazane": Nowy serial w Polsacie

  Jesienią telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego serialu obyczajowego, "Skazane". To opowieść o losach czterech kobiet, których najbliżsi trafili do więzienia. W rolach głównych występują: Monika Krzywkowska, Olga Bołądź, Paulina Gałązka i Beata Ścibakówna.

 • Bołądź, Błach i Czop o serialu "Skazane"

  ...​"Skazane" na antenie Polsatu już od września. Nowy serial będzie opowiadać historię czterech obcych sobie kobiet, których mężowie odsiadują wyroki w więzieniu. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Beata Ścibakówna i Ireneusz Czop.

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  ...ciekawa jest obsada, taka nieoczywista: Beata Ścibakówna, Monika Krzywkowska, Paulina Gałązka, Antoni Pawlicki, Ireneusz Czop, Rafał Fudalej, a faceta, który za mnie odsiaduje wyrok gra Wojtek Błach(...) wiemy jeszcze, jaki będzie polski tytuł. Jest to serial o kobietach, których mężczyźni trafiają do więzienia. Ja jestem bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek...

 • "Garderobiany": Jan Englert i Janusz Gajos o starzeniu się

  ..., który został garderobianym, z Mistrzem, któremu się powiodło - dodał. Obok Jana Englerta i Janusza Gajosa, w spektaklu występują również: Edyta Olszówka, Beata Ścibakówna, Michalina Łabacz, Jacek(...) Harwooda jest jednym z niewielu, które opisują tego typu przyjaźń, w której "jeden bez drugiego przestaje egzystować, zamienia się w dziecko, jest całkowicie bezradny". - To dotyczy obu panów. Ta zależność...

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  ...), szanowany biznesmen, tradycjonalista oddany rodzinie i ślepo zapatrzony w żonę. Niestety jego małżonka, Irena (Beata Ścibakówna) jest wyrachowaną i konfliktową kobietą. Matka trojga dzieci - Igora(...) dziecko Adama i Teresy, rodzinna "czarna owca", bardzo sceptycznie odnosi się do powrotu siostry i zrobi wszystko, by odkryć prawdziwy powód decyzji Klary. Ewa jest kobietą z temperamentem, wdaje się...

Zdjęcia na temat: beata ścibakówna dziecko