• Informacje na temat:

  beata ścibakówna z córką

Artykuły na temat: beata ścibakówna z córką
 • Beata Ścibakówna: Nie traćmy sił i ducha

  Świetna aktorka i piękna kobieta. Od zawsze bardzo ciekawa ludzi i świata. W rozmowie Beata Ścibakówna wyznała, że podczas epidemii koronawirusa stara się zachować optymizm.

 • Beata Ścibakówna: Nie można wiecznie czekać na główną rolę

  ...- Miałam dwie propozycje ciekawych ról w serialach w TVP, ale przyszła tzw. dobra zmiana i te produkcje nie powstały. Przyjęłam rolę w "Diagnozie" - Beata Ścibakówna wyjaśnia, dlaczego jesienią zobaczymy ją na antenie TVN-u.

 • Ścibakówna: Często gram role suk

  Beata Ścibakówna mówi, że jako zodiakalny Byk nie ma wyjścia i musi dążyć do perfekcji. Gra w teatrze i serialach. Wszędzie stara się być najlepsza. I jest!

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  ...w jednym ze wspólnych wywiadów. - Na moim roku były takie, które bardziej mu się podobały niż ja. O wiele ode mnie ładniejsze - dodała pani Beata. A jednak ich miłość okazała się silniejsza. Pan Jan...

 • Beata Ścibakówna: Na takie role czeka się całe życie

  W "Skazanych" gra pani matkę, która zadenuncjowała syna narkomana. To chyba najtrudniejsza rola w serialu. Beata Ścibakówna: - Tak mówią... Dodatkową trudnością było dla mnie to, że Anna Kowalska, bo tak nazywa się moja bohaterka, była dla mnie kompletnie obcą osobą, inną ode mnie, od mojego tzw. ekranowego wizerunku. Zwykle grałam silne, piękne, bogate kobiety, a Anna jest trochę zaniedbana...

 • Jest zaborcza i konsekwentna

  Beata Ścibakówna jest piękną, dojrzałą kobietą, matką dziesięcioletniej Heleny. Zawodowo zaś aktorką, która w serialu "Linia życia" jest zaborczą i nadopiekuńczą matką dorosłego syna.

 • Sztuki walki w polskim serialu

  ..."Skorumpowani" to pierwszy polski serial akcji nakręcony w stylu filmów walki. Ten bardzo oczekiwany gatunek nie był jeszcze obecny na rodzimym rynku filmowym. Wystąpi w nim plejada polskich gwiazd - Jan Englert, Jerzy Trela, Beata Ścibakówna, Krzysztof Wakuliński, Paweł Burczyk.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  ...aktora, Beata Ścibakówna (44 l.). Nie wróżono im małżeńskiego szczęścia. Nie tylko dlatego, że aktor jest od drugiej żony starszy o 25 lat. Gdy się poznali on był rektorem i wykładowcą Akademii Teatralnej...

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  ...zagrać czarny charakter - dodaje. Przeciwieństwem młodego biznesmena jest jego siostra (Marta Ścisłowicz). Ma lepsze relacje z ojcem (Jan Monczka) niż z matką (Beata Ścibakówna). - Ona wierzy w ludzi(...) Ciachorowski), syn potentatów na rynku soków i przetworów owocowych, oskarża bowiem Michała o romans ze swoją żoną (Katarzyna Maciąg). A przecież sam zdradza ją ze swoją podwładną, córką trójmiejskich...

Zdjęcia na temat: beata ścibakówna z córką
Wideo na temat: beata ścibakówna z córką
 • Beata Ścibakówna popłakała się na wizji

  Beata Ścibakówna, oglądając swoją córkę Helenę na ekranie, popłakała się. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu "Barwy szczęścia". Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie.

 • Beata Ścibakówna: Nie daję córce żadnych rad

  Beata Ścibakówna wspiera aktorskie ambicje córki. Nie udziela jej jednak żadnych wskazówek, nie omawia z nią także jej roli w serialu „Barwy szczęścia”. Helena chce bowiem samodzielnie próbować swoich sił w tym zawodzie. Aktorka podkreśla też, że wraz z mężem zapisali córkę do agencji aktorskiej, nie pomagali jednak w zdobyciu roli w serialu.