• Informacje na temat:

  beata tadla bal

Artykuły na temat: beata tadla bal
 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tadla z Kryształową Kulą [finał]

  Beata Tadla pokonała Katarzynę Dziurską w finale "Tańca z Gwiazdami" i zdobyła Kryształową Kulę. Różnica między finalistkami była minimalna i wyniosła zaledwie 0,27 punktu procentowego.

 • Beaty Tadli nauka stylu

  W swojej książce "Czego oczy nie widzą" Beata Tadla nie boi się przyznać do tego, że w przeszłości jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Wspomina chociażby, że na Bal Dziennikarzy zdarzało się jej przychodzić w letnich sukienkach ze sklepu indyjskiego.

 • Zmiany w Superstacji. Beata Tadla bez pracy. Nie tylko ona!

  ...​Superstacja postanowiła zmienić profil tematyczny. Stacja chce u siebie ograniczyć obecność tematyki politycznej i publicystycznej. Z tego powodu z pracą żegnają się m.in. Beata Tadla, Jacek Żakowski, Jarosław Kulczycki i Wiktor Bater.

 • Beata Tadla: Widz potrafi wyczuć fałsz

  Przygodę z dziennikarstwem zaczynała w radiu, potem były telewizje, m.in. TV Puls, TVN i TVP. Ma tytuł Mistrza Mowy Polskiej, jest specjalistką w zakresie kształcenia głosu i mowy, pisze książki. Od jesieni 2016. prowadzi w Nowa TV serwis informacyjny. Ludzie nie boją się rozmawiać z Mistrzem Mowy Polskiej? Beata Tadla: - Nie sądzę, by na co dzień o tym myśleli. Ten tytuł był dla mnie...

 • Beata Tadla: Aktorstwo to było moje wielkie marzenie

  Profesjonalistka w każdym calu, nie boi się spontaniczności na antenie, a nawet pomyłek. Ucieka od rutyny, stawia na naturalność. "Myślę, że udawane reakcje się nie sprzedają. Widz potrafi wyczuć fałsz" - mówi Beata Tadla, dodając, że aktorstwo było jej wielkim marzeniem z dzieciństwa.

 • Charytatywny Bal Dziennikarzy

  W sobotni wieczór, 4 lutego, w auli Politechniki Warszawskiej było wyjątkowo tłoczno - już po raz czternasty odbył się Charytatywny Bal Dziennikarzy.

 • Beata Tadla: "Wiadomości" na obcasach

  Beata Tadla zaczynała karierę dziennikarską od radia, jednak szybko poznała się na niej telewizja. Od listopada prowadzi "Wiadomości".

 • Emocji się nie boi

  Po rozstaniu ze stacją TVN 24 miała pół przerwy, ale nie zrezygnowała z telewizji. Teraz wraca. Będzie gospodynią "Wiadomości" w TVP. - Nigdy w życiu nie byłam tak pewna swojego wyboru - deklaruje Beata Tadla.

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Do nietypowej przypadłości przyznała się ostatnio Beata Tadla. Oznajmiła, że panicznie boi się... żab! Dlatego nigdy w życiu nie odważyłaby się zjeść np. żabich udek. Na szczęście taka możliwość(...) się balonów. Huk, z jakim pękają, kojarzy jej się z bronią palną. Z tego powodu na planie "The Oprah Winfrey Show" zawsze kategorycznie zabronione było żucie gumy. Pewnego razu jednak dziennikarka...

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  ...7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Zdjęcia na temat: beata tadla bal