• Informacje na temat:

  beata tadla jarosław kret

Artykuły na temat: beata tadla jarosław kret
 • Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  ..."Świt dobry - tak mówię o tej porze. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że to mój pierwszy raz. Każdy człowiek czeka na niego. A to mój kolejny" - w środę rano Jarosław Kret przywitał się z widzami w programie "Nowy Dzień z Polsat News".

 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.

 • Jarosław Kret zwolniony z TVP

  Jarosław Kret już nie opowie o pogodzie po "Wiadomościach". O zwolnieniu niezwykle lubianego przez widzów prezentera poinformowała na jednym z portali społecznościowych jego partnerka, Beata Tadla.

 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ...​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom. Zapewnia też, że bardzo lubi swój dom i chce spędzać w nim jak najwięcej czasu.

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Jarosław Kret zadebiutował w Nowa TV

  W 2017 roku Jarosław Kret zapowiadać będzie pogodę w Nowa TV. Prezenter zadebiutował w programie "24 godziny online.pl” we wtorek, 3 stycznia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wiemy, z kim zatańczy Beata Tadla

  To będzie jedna z najciekawszych par wiosennej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka Beata Tadla w dzieciństwie marzyła, by zostać aktorką, ale przez lokalne radio trafiła do wielkich mediów i ogólnopolskiej telewizji. Udział w programie to dla niej przełamanie stereotypów i podjęcie wyzwania, które zdecydowanie rożni się od jej codzienności.

 • Beata Tadla: Nie miała 20 lat, gdy pierwszy raz wzięła ślub

  W poniedziałek, 3 października, w programie "Demakijaż" w Polsat Cafe (godz. 22) Beata Tadla opowiedziała Krzysztofowi Ibiszowi o swym pierwszym małżeństwie.

 • "Taniec z Gwiazdami": Smykiewicz i Kret odpadają

  W drugim odcinku "TzG" z programem pożegnały się aż dwie pary. Za tydzień nie zobaczymy już Antka Smykiewicza i Agnieszki Kaczorowskiej oraz Jarosława Kreta i Lenki Klimentowej, czyli najgorzej ocenianych przez jurorów duetów bieżącej edycji show Polsatu.

 • "TzG": Tadla i Kret nigdy nie tańczyli razem

  Tadlę i podróżnika oraz prezentera pogody Jarosława Kreta. Tadla i Kret są parą od pięciu lat i ani razu nie zatańczyli razem. Powodem może być fakt, że prezenter pogody twierdzi, że nie umie tańczyć. Beata Tadla z kolei chodzi wyłącznie na obcasach, nawet kalosze, trampki, klapki basenowe i kapcie ma na obcasach lub na koturnach. Treningi taneczne w samych skarpetkach są dla niej największą...

Zdjęcia na temat: beata tadla jarosław kret
 • Beata Tadla
Wideo na temat: beata tadla jarosław kret
 • Jarosław Kret wyjeżdża z Polski

  Jarosław Kret pracuje nad nową publikacją. Tym razem ma to być kryminał podróżniczy. By ukończyć swoje dzieło, pogodynek zostawia partnerkę Beatę Tadlę i wyjeżdża na kilka dni do Indii, by w spokoju uporządkować pomysły związane z fabułą swojej pierwszej powieści.