• Informacje na temat:

  beata tadla rodzina

Artykuły na temat: beata tadla rodzina
 • Beata Tadla i Jan Kliment o "Tańcu z gwiazdami": Razem znosiliśmy ból

  W ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po Kryształową Kulę sięgnęli Beata Tadla i Jan Kliment. Oto rozmowa ze zwycięzcami.

 • Katarzyna Dziurska: Po finale w końcu odpocznę

  Już w piątek, 11 maja, finałowe starcie w "Dancing with The Stars. Tańcu z Gwiazdami". Na parkiecie w walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną zmierzą się Katarzyna Dziurska w parze z Tomaszem Barańskim oraz Beata Tadla i Jan Kliment.

 • Roast Michała Szpaka. 10 najmocniejszych żartów z wokalisty

  Za nami pokazany w czwartkowy wieczór (29 września) przez TVN roast Michała Szpaka. W założeniu najbardziej "grillowany" miał być długowłosy wokalista, ale biorący udział w programie Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański, Beata Tadla oraz przedstawiciele Stand-up Polska skupiali się przede wszystkim w wymienianiu złośliwości na swój temat.

 • Pogrzeb Grzegorza Miecugowa

  ..., uśmiechem, żartem i pogodą ducha" - mówił na cmentarzu ksiądz Kazimierz Sowa. pic.twitter.com/NKeBe1XLa4 " additional="— Beata Tadla (@beata_tadla)" date="1 września 2017" user="beata_tadla(...). Podczas uroczystości pogrzebowych żegnali go licznie zgromadzeni: rodzina, dziennikarze i współpracownicy, przyjaciele oraz widzowie. Zmarłego wspominali syn i koledzy dziennikarze. Dyrektor...

 • Krzysztof Ziemiec: Staram się dociec prawdy

  ...najważniejszych wydarzeń ostatnich godzin. Zapraszamy do studia tych, od których coś zależy, którzy kreują naszą rzeczywistość, mają na nią wpływ. Gospodarzami programu są oprócz Pana Beata Tadla(...) jeszcze przecież obowiązki rodzinne. Dla mnie rodzina jest najważniejsza! Staramy się, by jak najczęściej spędzać wspólnie czas. Rozmawiał Artur Krasicki.

 • Jarosław Kulczycki: Z natury ciekawski

  ​W Nowa TV prowadzi serwis informacyjny. - Nasze wiadomości różnią się od innych, a dla widza może być ciekawe to, że prowadzimy je w duetach - mówi Jarosław Kulczycki.

 • Poranek Kurzajewskiego

  ...piątkowych godzin jest i prognoza pogody i przegląd prasy, które zrobią dla nas Beata Tadla i Jarek Kret. Nie brakuje też materiałów filmowych. Prowadzenie poranka to dla pana nie nowość. Czy jest(...) sportowym zapraszam gości związanych z tą działką. Chcę pokazać jakimi są ludźmi i jeśli będzie taka możliwość, zapraszać ich z rodzinami. Uważam, że jest mnóstwo ważnych sportowców, którzy są mniej znani...

 • Wiosna w Polsacie: Pod znakiem miłości

  ...nowych twarzy - jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary: dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej(...) się naprawdę daleko. Będziemy u rodzin na Podlasiu w Pokośnie i Antoninie, na Pomorzu w Starym Polu, a także w Węgorzewie na Mazurach. W tym sezonie, podobnie jak w ubiegłym, z rodzinami spotkają się...