• Informacje na temat:

  beata tadla sama

Artykuły na temat: beata tadla sama
 • Beata Tadla zachwycona atmosferą w Nowa TV

  Beata Tadla jest zachwycona atmosferą panującą w redakcji Nowa TV. Twierdzi, że jej współpracownicy tworzą zgrany zespół, cieszący się ze wspólnych sukcesów i doskonale się rozumiejący. Zdaniem Beaty Tadli serwis "24 godziny", którego jest współprowadzącą, wypełnił niszę istniejącą w programach informacyjnych.

 • Beata Tadla: Świat jest piękny, a życie krótkie

  Nie je mięsa, ani nie pija piwa, nie ciągnie jej też do słodyczy, a ślinka cieknie jej na widok warzyw. Ponadto Beata Tadla - bo o niej mowa - w trosce o formę uprawia nordic walking i ćwiczy w domu. "Sama jestem swoim motywatorem" - mówi PAP Life dziennikarka.

 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tadla z Kryształową Kulą [finał]

  Beata Tadla pokonała Katarzynę Dziurską w finale "Tańca z Gwiazdami" i zdobyła Kryształową Kulę. Różnica między finalistkami była minimalna i wyniosła zaledwie 0,27 punktu procentowego.

 • Beata Tadla i Jan Kliment o "Tańcu z gwiazdami": Razem znosiliśmy ból

  W ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po Kryształową Kulę sięgnęli Beata Tadla i Jan Kliment. Oto rozmowa ze zwycięzcami.

 • Beata Tadla na właściwym miejscu

  Od ponad roku jest twarzą "Wiadomości" i sprawdza się w tej roli znakomicie. - Nakręca mnie poczucie odpowiedzialności za słowo i radość, że pierwsza przekazuję informację, na którą czekają widzowie - mówi Beata Tadla.

 • Beata Tadla: Tornada i tatuaże

  W sierpniu Beata Tadla udała się na krótkie wakacje do Chorwacji. Bajkowy wypoczynek w Dubrowniku zakłóciła jej choroba i trąby powietrzne. "Chorwacja to piękny region, z którego zawsze przywożę masę zdjęć i tatuaży w mózgu" - pisze na swoim blogu dziennikarka.

 • Beata Tadla: Docenia to, co ma

  ...i "połknęła bakcyla". Beata Tadla przyznaje, że trzy lata spędzone w "Wiadomościach" to najwspanialszy okres w jej życiu zawodowym. Praca stawia przed nią wciąż nowe wyzwania, jednocześnie(...) już 25 lat, odkąd Beata Tadla pracuje w mediach. Choć nie może uwierzyć w ten niedaleki jubileusz, przyznaje, że miała wielkie szczęście startować w zawodzie dziennikarki po transformacji ustrojowej...

 • Beata Tadla: Dlaczego odeszła do TVP?

  Rozmowa z nią to przyjemność. Beata Tadla (37 l.) imponuje swoją wiedzą, poczuciem humoru i wrażliwością. Wspaniała dziennikarka i matka, a od niedawna nowa prowadząca "Wiadomości". 6 listopada zobaczyliśmy panią w "Wiadomościach". Decyzja o przejściu do TVP nie należała do najłatwiejszych? Beata Tadla: - To trudna decyzja, której nie mogłam podjąć z dnia na dzień. Poprzedzona długimi...

 • Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.

 • Beata Tadla: Dzień w piżamie

  Beata Tadla nie lubi bezczynności. Twierdzi, że jest osobą aktywną, która ma zajęty każdy dzień. Pracuje zawodowo, wykłada na uczelni i uprawia sport. Nie ukrywa jednak, że czasem zdarza jej się pomarzyć o jednym wolnym dniu, który mogłaby spędzić w domu w piżamie.

Zdjęcia na temat: beata tadla sama
 • Beata Tadla, Radosław Kietliński