• Informacje na temat:

  beata tadla zdjecia

Artykuły na temat: beata tadla zdjecia
 • Beata Tadla na zdjęciu z młodości

  Beata Tadla opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zostało wykonane 23 lata temu. Zdaniem wielu internautów fotografia przedstawiająca piękną dziennikarkę, wygląda jakby została zrobiona zaledwie kilka chwil wcześniej! "Czas stanął dla pani w miejscu" - komentowali.

 • Beata Tadla bez makijażu

  Wydawać by się mogło, że pięknie wyglądające gwiazdy nie pokazują się bez makijażu. Beata Tadla dzięki udziałowi w tanecznemu show przekonała się, że jeśli sytuacja tego nie wymaga, np. podczas treningu czy kiedy idzie do sklepu po bułki, nie musi się malować.

 • ​Beata Tadla: Dużo mnie w internecie

  ...​Beata Tadla nie przepada za bywaniem na imprezach. Dostaje dużo zaproszeń, większość jednak odrzuca. Twierdzi, że nie ma czasu na wieczorne wyjścia, woli się bowiem poświęcić pracy lub innym swoim pasjom. Zapewnia też, że bardzo lubi swój dom i chce spędzać w nim jak najwięcej czasu.

 • Beata Tadla: Tornada i tatuaże

  W sierpniu Beata Tadla udała się na krótkie wakacje do Chorwacji. Bajkowy wypoczynek w Dubrowniku zakłóciła jej choroba i trąby powietrzne. "Chorwacja to piękny region, z którego zawsze przywożę masę zdjęć i tatuaży w mózgu" - pisze na swoim blogu dziennikarka.

 • Beata Tadla: Dlaczego odeszła do TVP?

  Rozmowa z nią to przyjemność. Beata Tadla (37 l.) imponuje swoją wiedzą, poczuciem humoru i wrażliwością. Wspaniała dziennikarka i matka, a od niedawna nowa prowadząca "Wiadomości". 6 listopada zobaczyliśmy panią w "Wiadomościach". Decyzja o przejściu do TVP nie należała do najłatwiejszych? Beata Tadla: - To trudna decyzja, której nie mogłam podjąć z dnia na dzień. Poprzedzona długimi...

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • Tadla i Kret: Miłość na wiosnę

  Podobno to była miłość od pierwszego wejrzenia. Przynajmniej ze strony Jarosława Kreta. Beata Tadla potrzebowała trochę więcej czasu, ale nie aż tak znowu dużo. Zaledwie po kilku tygodniach podjęli decyzję o zamieszkaniu razem. Przelotny romans czy stałe uczucie?

 • Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na zdjęciach z lat 90.

  ...w tym najlepiej" - wspomina ze śmiechem Beata Tadla. "W latach 90. dopiero się urodziłam (dokładnie w 1998 roku), więc mało pamiętam z tego okresu. Jedynie zdjęcia przypominają mi o moich pierwszych...

 • Emocji się nie boi

  Po rozstaniu ze stacją TVN 24 miała pół przerwy, ale nie zrezygnowała z telewizji. Teraz wraca. Będzie gospodynią "Wiadomości" w TVP. - Nigdy w życiu nie byłam tak pewna swojego wyboru - deklaruje Beata Tadla.

 • Jerzy Połomski i Jula razem (teledysk "Pomaganie jest trendy 4")

  ..."W tym roku postanowiłem zaprosić skład, który łączy w sobie legendę polskiej muzyki i współczesność. Spójnością składu jest bez wątpienia klasa" - podkreśla Gorzki. Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl! W czwartej edycji akcji udział wzięli m.in.: Bohdan Łazuka, Jerzy Połomski, Andrzej Dąbrowski, Jula, Asia Ash, Beata Tadla, Gosia Kosik, Mateusz Grędziński, Michał Milowicz, Alicja...

Zdjęcia na temat: beata tadla zdjecia