• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz nowości

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz nowości
 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • Czas na wielkie show!

  Wielkie powroty i gorące nowości. Każda z dużych stacji przygotowała na nadchodzącą wiosnę wielkie widowiska telewizyjne. To może być naprawdę emocjonujący sezon.

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.

 • Co wiosną w Polsacie?

  ..."Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  Jedną z największych nowości trwającej 13. edycji "Tańca z gwiazdami" jest zmiana składu jurorskiego. Od września gwiazdy próbujące swoich sił w tańcu ocenia Jolanta Fraszyńska. - To nie olimpiada taneczna, tylko program rozrywkowy - mówi aktorka.

 • "Taniec z gwiazdami" wróci w 2014

  ...współprowadził Piotr Gąsowski, a w ostatniej jego partnerką była z kolei Natasza Urbańska. W jury przez 12. edycji zasiadali: Iwona Pavlović, Piotr Gąsowski, Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki(...)"Widzowie tęsknią za starymi formatami, a dziennikarze dopytują o nowości. Dostajemy od widzów prawie codziennie pytania o takie formaty, jak 'Taniec z gwiazdami' czy 'You Can Dance'. Nigdy się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  ...- powiedział debiutujący na fotelu jurora "TzG" Michał Malitowski, dodając że jeśli uczestniczce coś nie wyjdzie, oberwie jej partner. Beata Tyszkiewicz była powściągliwa w pochwałach zwracając jedynie(...) zazdrości. Nie było tak źle. W obronie Klimenta stanęła małomówna tego wieczoru Beata Tyszkiewicz: - Panie Janku, nie da się zatańczyć za partnerkę, ona musi sama zatańczyć. Na koniec głos zabrał...

 • "Cieszy mnie to, co robię"

  ...takich gwiazd, jak Beata Tyszkiewicz, Bogusław Linda, Krystyna Janda czy Daniel Olbrychski. Byłem nawet trochę tym zdziwiony. Podejrzewam, że wpłynął na to sukces trylogii Kieślowskiego, która w tym(...) w Szkole Filmowej w Łodzi, oglądałem ich mnóstwo. Wtedy trudno było o nowości, można było je zobaczyć tylko wybiórczo, na przykład na Konfrontacjach, bo nie zawsze wchodziły do powszechnej dystrybucji...