• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz święta

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz święta
 • Tak święta spędzi Beata Tyszkiewicz! Smutne, co planuje

  Beata Tyszkiewicz (81 l.) jest jedną z tych osób, która kocha rodzinne spotkania przy stole. To wyjątkowy czas dla aktorki, dlatego docenia wspólnie spędzone chwile z najbliższymi. Niestety, w tym roku gwiazda potwierdziła, że Święta Wielkanocne spędzi samotnie.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

 • Beata Tyszkiewicz zabroniła wnukom przyjeżdżać na święta!

  Beata Tyszkiewicz (79 l.) chce mieć w domu ciszę i spokój. Z tego powodu poinformowała już bliskich, by nie odwiedzali jej w Boże Narodzenie!

 • Decyzją jurorów i widzów, Ewa Wachowicz, Miss Polonia z 1992 roku odpadła z programu "Taniec z gwiazdami". Wraz z tancerzem Markiem Fiksą zajęła VII miejsce.

 • Beata Tyszkiewicz przeszła zawał. Co dzieje się z nią obecnie?

  Po zawale serca Beata Tyszkiewicz (81 l.) musiała zmienić tryb życia. Co dzieje się z nią obecnie? Bardzo musi o siebie dbać. Mieszka sama, lecz zagląda do niej jedna z córek.

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Beata Tyszkiewicz nie kupi bliskim prezentów na święta!

  Bliscy Beaty Tyszkiewicz (78 l.) nie zostaną w tym roku obdarowani. Aktorka przezornie postanowiła dbać o finanse i namawia do tego innych.

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  Joanna Moro i Rafał Maserak udowodnili, że są jednymi z faworytów do wygrania "Tańca z gwiazdami". Ich taniec najlepiej ocenili zarówno jurorzy, jak i widzowie. Z programem po pierwszym odcinku pożegnała się już pierwsza para. Mimo niezłego występu z show odpadli Viola Arlak i Krzysztof Hulboj.

 • Beata Tyszkiewicz w sierpniu wyprawi komunię wnukowi!

  Beata Tyszkiewicz (77 l.) zapewnia na łamach katolickiego tygodnika, że jest bardzo wierząca, a sakramenty święte są dla niej bardzo ważne!

 • Zabawne i wzruszające "Listy do M."

  Najbardziej oczekiwany i najgorętszy film tegorocznej jesieni doczekał się premiery. Pokaz "Listów do M.", czyli komedii bardzo romantycznej w reżyserii Mitji Okorna, wypełnił po brzegi sale kinowe Multikina w Złotych Tarasach.

Zdjęcia na temat: beata tyszkiewicz święta
Dyskusje na temat: beata tyszkiewicz święta