• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz taniec z gwiazdami
 • Beata Tyszkiewicz przerywa milczenie! Wróci do pracy?!

  Beata Tyszkiewicz (81 l.) w maju 2017 roku przeszła rozległy, ciężki zawał i była zmuszone znacząco zmienić swoje życie. Wycofała się z show-biznesu, ale wszyscy bardzo za nią tęsknią. Czy jest szansa by wróciła do pracy?

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Kto ją zastąpi?

  Beata Tyszkiewicz (79 l.) nie zasiądzie już w jury "Tańca z gwiazdami". Gwiazda podjęła taką decyzję ze względów zdrowotnych. Kto ją zastąpi?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Beata Tyszkiewicz: Smutne wieści dla fanów "Tańca z gwiazdami"

  Choć jesień w pełni, telewizje już szykują wiosenne programy. Jak udało się dowiedzieć "Rewii", Polsat podjął decyzję o powrocie na antenę show "Taniec z gwiazdami". Niestety, w produkcji prawdopodobnie nie zobaczymy już Beaty Tyszkiewicz (79 l.).

 • "Taniec z Gwiazdami": Dlaczego nikt nie odpadł?

  To było do przewidzenia... W piątkowy wieczór, 17 kwietnia, nikt nie odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Tym razem pary tańczyły bowiem w innych konfiguracjach. Największy zachwyt jurorów wzbudziła para Tatiana Okupnik - Rafał Maserak, która wytańczyła aż 40 punktów.

 • Beata Tyszkiewicz zażenowana sytuacją Żyły w „Tańcu z gwiazdami”! Zabrała głos!

  Beata Tyszkiewicz (80 l.) była z pewnością ulubienicą widzów programu „Tańca z gwiazdami”. Zawsze starała się być miła dla uczestników i dodawać im otuchy. Nic dziwnego, że ostatnia przykra sytuacja w nowej edycji tanecznego show wzbudziła w byłej jurorce mocny sprzeciw.

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "Taniec z gwiazdami": Beata Tyszkiewicz radzi Dominice Gwit: "Jakby pani zrzuciła ze 20 kilo..."

  Dominika Gwit (28 l.) i Żora Korolyov (29 l.) w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” zatańczyli tak, że wywołali dosyć mieszane uczucia. Iwona Pavlović miała stwierdzić, że „artystycznie wszystko siadło”, ale nie zgodził się z nią Malitowski, który ocenił, że był „fajny klimat”. Na szczerą wypowiedź zdecydowała się również Beata Tyszkiewicz. „Jest pani bardzo apetyczną jagodzianką i wiem, że...

 • "Taniec z gwiazdami": Kto zatańczy?

  Już wiemy, kto zatańczy w trzeciej polsatowskiej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Będą niespodzianki?

Zdjęcia na temat: beata tyszkiewicz taniec z gwiazdami
Wideo na temat: beata tyszkiewicz taniec z gwiazdami
 • Ola Jordan: Jeszcze nie wiem, jaką będą jurorką!

  Ola Jordan zastąpiła Beatę Tyszkiewicz w fotelu jurora "Tańca z gwiazdami". Gwiazda znana jest w Wielkiej Brytanii, ale w naszym kraju wciąż wiadomo o niej niewiele. Na ramówce Polsatu udało nam się z nią porozmawiać. Co o niej sądzicie?