• Informacje na temat:

  beata tyszkiewicz zdjęcia

Artykuły na temat: beata tyszkiewicz zdjęcia
 • Beata Tyszkiewicz obchodzi 80. urodziny

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna Beata Tyszkiewicz obchodzi we wtorek, 14 sierpnia, 80. urodziny. Nazywana "polską Sophią Loren" aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Beata Tyszkiewicz: Oszczędna, a czasem rozrzutna

  Co tydzień Beata Tyszkiewicz, wybitna polska aktorka ("Lalka", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Wszystko na sprzedaż", "Noce i dnie", "Seksmisja") i wieloletnia jurorka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", dzieli się z czytelnikami "Tele Tygodnia" przemyśleniami w cyklu "Rozmowy z Beatą". Tym razem opowiada o swojej książce z wyjątkowymi kulinarnymi przepisami.

 • Beata Tyszkiewicz w Łazienkach

  W ramach cyklu "Artyści w Łazienkach" znana aktorka Beata Tyszkiewicz spotkała się z publicznością. "Moja przygoda z kinem to przypadek, palcem nie kiwnęłam, żeby zagrać w jakimś filmie" - wyjawiła.

 • Beata Tyszkiewicz znów oceni uczestników "TzG"

  W piątek, 2 września, na antenę Polsatu wraca kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami". Jednym z jego niezmiennych elementów jest obecność Beaty Tyszkiewicz. Pierwsza dama polskiego kina jako jurorka show nie raz zaskoczyła już telewidzów.

 • Beata Tyszkiewicz i gang sprzątaczek

  Największa dama polskiego kina, jurorka bijącego rekordy popularności telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami", którego czwarta edycja właśnie trwa w stacji TVN - Beata Tyszkiewicz, w najbliższym czasie da się poznać widzom w zupełnie nowej, nietypowej dla siebie roli.

 • Beata Tyszkiewicz kończy 75 lat

  Polska aktorka filmowa i telewizyjna, nazywana "polską Sophią Loren", Beata Tyszkiewicz obchodzi w środę 75. urodziny. Aktorka wystąpiła m.in. w takich filmach jak: "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Lalka" Wojciecha J. Hasa, a także "Seksmisja" Juliusza Machulskiego.

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Tyszkiewicz. Aktorka wprowadziła się do pałacyku, który musieli opuścić Żuławski z Kostenką. - Bardzo szybko się zorientowałem, że Wajda i Beata Tyszkiewicz mają się ku sobie. Pozostawało mi więc(...) aktorem. Choć Beata Tyszkiewicz nigdy nie wymieniła jego nazwiska, dziś nie ma powodu, by je ukrywać. Był to Andrzej Łapicki. Andrzej Wajda, choć zakochany w pięknej Beacie Tyszkiewicz, starania...

 • "Sprawiedliwy": Powrót Beaty Tyszkiewicz

  ...9 września ruszyły zdjęcia do filmu "Sprawiedliwy". Obraz jest debiutem reżyserskim Michała Szczerbica, producenta ("Wiedźmin"), scenarzysty ("Róża") i wieloletniego kierownika produkcji ("Pianista") związanego z branżą filmową od ponad trzech dekad.

 • Tyszkiewicz i Deląg w filmie o Katyniu

  Zdjęcia do "Pre Mortem", krótkometrażowego filmu opowiadającego o zbrodni katyńskiej, rozpoczął mieszkaniec Kielc Konrad Łęcki, który jest również autorem scenariusza. Główne role w jego pracy dyplomowej grają m.in. Beata Tyszkiewicz i Paweł Deląg.

 • ​Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej części "Listów do M."

  ...w okolicy świąt. W trzech filmach cyklu, oprócz Karolaka, Dygant i Adamczyka wystąpiła cała plejada polskich gwiazd. M.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Zielińska, Beata Tyszkiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Agnieszka Wagner.

Dyskusje na temat: beata tyszkiewicz zdjęcia
 • Re: Beata Tyszkiewicz nie planuje już wracać do pracy...

  Niech te pożal się Boże dzisiejsze "gwiazdy", przyczepią sobie nad łóżkami zdjęcia p.Tyszkiewicz i wbiją sobie do tępych - a pustych łepetyn ,że one (jeśli dożyją) też tak będą wyglądały. I nie pomoże szminka róż...

 • Re: Beata Tyszkiewicz nie planuje już wracać do pracy...

  Każdy chciałby dożyć tych lat i tak pięknie się starzeć jak Pani Beata. Pamiętam ją jeszcze z lat młodych - przepiękna kobieta, świetna aktorka, mądra, inteligentna osoba. Obejrzyjcie jej zdjęcia(...) o starości. Myślicie, że jak będziecie wyglądali w takim wieku jak teraz Pani Beata - lepiej, inaczej, młodziej? Trochę szacunku.