• Informacje na temat:

  beatles

Artykuły na temat: beatles
 • "The Beatles: Get Back". Kiedy premiera filmu o The Beatles?

  ..."The Beatles: Get Back" to dokument opisujący historię czwórki muzyków z Liverpoolu. Już niedługo pojawi się w kinach.

 • ​Jonas Akerlund wyreżyseruje film o menadżerze Beatlesów

  ...​Jonas Akerlund, wielokrotny laureat nagród Grammy i twórca niedawnego filmu "Władcy chaosu" - poświęconego norweskiej grupie black metalowej Mayhem, zajmie się reżyserią filmu "Midas Man". Będzie to biografia menadżera grupy The Beatles, Briana Epsteina, który był nazywany przez Paula McCartneya "piątym Beatlesem".

 • "Yesterday" dla Beatlesów

  Reżyser filmu "Yesterday" Danny Boyle przed premierą wysłał jego kopie wciąż żyjącym Beatlesom - perkusiście Ringo Starrowi i basiście Paulowi McCartneyowi. Reakcje były ponoć pozytywne.

 • Nie żyje Astrid Kirchherr. Była związana z The Beatles

  Astrid Kirchherr, która fotografowała zespół The Beatles, zmarła w wieku 81 lat.

 • Premiera dokumentu o Beatlesach opóźniona o prawie rok

  Ostatnie dni nie należą do specjalnie udanych dla fanów kina. Zewsząd napływają informacje o przesunięciach dat premier kolejnych tytułów i przeważnie są to zmiany, które wydłużają czas oczekiwania. Kolejnym tytułem, na którego premierę trzeba będzie poczekać blisko rok, jest wyreżyserowany przez Petera Jacksona dokument „The Beatles: Get Back” poświęcony legendarnej grupie muzycznej The Beatles.

 • Natalia Szroeder w coverze The Beatles. Posłuchaj "Yesterday"

  Młoda wokalistka, Natalia Szroeder wielokrotnie udowodniła, że daje sobie radę ze zróżnicowanych repertuarem. Teraz zaprezentowała się w coverze przeboju The Beatles "Yesterday".

 • "The Beatles: Get Back": Nowy dokument Petera Jacksona

  Studio Disneya nabyło prawa do zrealizowanego przez Petera Jacksona filmu dokumentalnego o grupie The Beatles. Prace nad filmem zaczęły się ponad rok temu, a znaleźć w nim mają się dotychczas niepublikowane materiały.

 • Powstanie film o Brianie Epsteinie, nazywanym "piątym Beatlesem". Kiedy premiera "Midas Man"?

  Wielokrotny laureat nagród Grammy i twórca niedawnego filmu "Władcy chaosu" poświęconego norweskiej grupie black metalowej Mayhem, zajmie się teraz reżyserią filmu "Midas Man". Będzie to filmowa biografia menedżera grupy The Beatles, Briana Epsteina, który był nazywany przez Paula McCartneya "piątym Beatlesem".

 • "Yesterday": Film o świecie bez Beatlesów

  Czy można wyobrazić sobie świat bez muzyki Beatlesów? W takim świecie budzi się pewnego dnia bohater komedii romantycznej "Yesterday". W sieci pojawiła się pierwsza piosenka ze ścieżki dźwiękowej produkcji.

 • Winterbottom o Beatlesach

  Michael Winterbottom przygotowuje film, opowiadający o ostatnich latach działalności grupy The Beatles. Producentem "The Longest Cocktail Party" jest były lider grupy Oasis, Liam Gallagher.

Zdjęcia na temat: beatles
Wideo na temat: beatles
Dyskusje na temat: beatles