• Informacje na temat:

  beau bridges reżyser

Artykuły na temat: beau bridges reżyser
 • Jeff Bridges sieje postrach zza grobu

  Większość aktorów uważa się za szczęściarzy, jeśli w ciągu całej kariery chociaż raz przytrafi się im ta jedna, niezapomniana rola, gwarantująca trwałe miejsce w historii filmu. Jeff Bridges, który skończył 63 lata i ani myśli o emeryturze, ma na swoim koncie nie jedną, lecz kilka takich ról.

 • Gwiazdy w hołdzie Garry'emu Marshallowi

  Największe hollywoodzkie gwiazdy wyraziły swój żal po śmierci reżysera "Pretty Woman", Garry'ego Marshalla. "Straciliśmy niezwykłego człowieka i mistrza w opowiadaniu historii" - napisał aktor Ashton Kutcher. Garry Marshall zmarł we wtorek, 19 lipca, w wieku 81 lat, wskutek komplikacji po zapaleniu płuc.

 • Kolejny serial Spielberga w Polsce

  Poznaj historię Stanów Zjednoczonych widzianą oczami osadników i Indian. Umożliwi to serial "Na Zachód" wyprodukowany przez jednego z najlepszych współczesnych reżyserów, Stevena Spielberga.

 • "Mozaika": Co się stało z Sharon Stone?

  Sześcioczęściowy thriller HBO w reżyserii Stevena Soderbergha "Mozaika" przedstawia opowieść o odnoszącej sukcesy pisarce, której idealizm tonie w lawinie oszustw, kłamstw i zbrodni. W roli głównej występuje Sharon Stone. Serial jest emitowany codziennie od wtorku, 23 stycznia w HBO3 i dostępny dzień po dniu w serwisie HBO GO.

 • Sam Gamgee po chińsku

  ...chirurga. W filmie wystąpią również Beau Bridges ("Hotel New Hampshire", "Rocketman" ), Linda Hamilton ( "Terminator" , "Terminator 2: Ostateczna rozgrywka" ), Cheri Oteri ( "Inspektor Gadżet" , "Straszny film" ) i Erik von Detten ( "Pamiętnik księżniczki" ). Aktorów pochodzenia chińskiego reprezentują natomiast Yi Ding ("Klub szczęścia") i Song Jia ("Born to Defence"). Scenarzystą i reżyserem...

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  Oldman, ale też reżyser filmu - Szwed Thomas Alfredson. Dodatkowo 'Szpieg" walczył będzie również ol BAFTĘ w kategorii "najlepszy film". Najwięcej szans na statuetkę Brytyjskiej Akademii Filmu i Telewizji ma jednak czarno-biały film "Artysta". Oprócz odtwórców głównych ról - zdobywcy Złotego Globa Jeana Dujardina i Bérénice Bejo, na zwycięstwo liczyć może również reżyser Michel Hazanavicius...